Dog.bg Форуми : Йоркширски териер - откъде

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Йоркширски териер - откъде

#1 Потребителят е офлайн   evcheto21 Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 17-April 15

Публикувано: 17 April 2015 - 08:43 AM

Здравейте, извинявам се предварително, ако темата не е за тук, но много искам да подаря на майка ми йоркширски териер. Преобърнах интернет да търся. Прочетох, че е най-добре да се вземе от развъдник, но развъдниците, на които попадах се оказаха измамници. Последно се спрях на кученце от Нетидогс, звъннах и подробно и изчерпателно ми разказаха за породата, как става поръчката, колко ваксини, прегледи минава кученцето и хората бяха доста любезни, а цената беше 850 лева. Но вчера реших да прочета по-подробно и за тях, като до този момент не бях чела негативни мнения. Останах разочарована, след като изчетох мнения на куп оплакващи се хора. Не знам вече откъде да взема йорки. Вчера бях в един зоомагазин в центъра на София. Видях йорки, което се оказа на продавачката и след кратък разговор ми каза, че развъждат кученца и са на цена 920 лева. Разбира се почнах да чета и за въпросния зоомагазин, гледах и във файсбук страницата им, много хора имат кученца оттам, качват снимките им и като цяло не видях негативизъм. От частни лица не съм търсила, но мненията, които изчетох са да не се взимат от частни лица или зоомагазини. Моля ви посъветвайте ме откъде да купя това мъниче. Благодаря ви предварително.

#2 Потребителят е офлайн   GALI78 Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 2
  • Регистрация: 11-June 08
  • Gender:Male
  • Location:София
  • Skype:

Публикувано: 17 April 2015 - 03:48 PM

Здравей, бих те посъветвала да се обадиш на Светла от Варна-развъдника се казва Yorki Bows. Има и микробус, с който пътуват до София и др.градове за да подстригват йоркита. https://www.facebook...zhinova?fref=ts
https://www.facebook...oming?pnref=lhc
089 681 2240
User's Signature

Ние с Филип търсим приятели!

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни