Dog.bg Форуми : Милка

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Милка куче,което търси своя човек

#1 Потребителят е офлайн   Чери1. Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 428
  • Регистрация: 13-August 13
  • Gender:Male

Публикувано: 27 April 2015 - 08:22 AM

Когато Милка се появи вече беше бременна :dh_188:
Прикачена снимка
Въпреки това (макар и с огромни притеснения) се реших на кастрация.Беше тежко,имаше усложнения,лекувахме се и вече всичко е наред с нея,слава Богу :dh_188:
Прикачена снимка
Не можах да я забравя,остана едно гадно чувство в душата ми,което не иска да си тръгне....Длъжник съм и на Милка,та поне да опитам да и потърся дом,поне да опитам ако не друго ,та дано ми олекне...
Тя е перфектно куче.Много обича хората,макарт че не очаква от тях нищо добро.Присвива се и едновременно маха с опашка,сякаш казва " моля те не ме удряй,ще направя каквото искаш....ще бъда добра....." -сякаш се опитва да умилостивява с поведението си.
Била е домашна,ходи на повод,не се притеснява да е в домашна обстановка.Разбира се с други кучета и котки.
Прикачена снимка Прикачена снимка
Сега Милка е отново на улицата.Беше успяла да се обзаведе с огромен брой кърлежи,съсредоточени предимно в ушите и,откъм вътрешната страна ,успя пак да ми изкара акъла.Но кърлежите са ни най-малкия проблем,с тях все ще се преборим .Сега при нас обаче събират кучетата за да пълнят новия приют.Там не се знае какво става, няма достъп.Прибират кучета и отричат че са ги прибрали...кучетата ги няма....Милка е кротка,кастрирана,но това едва ли ще и помогне...
Почваме да се надпреварваме с времето.И да се молим за късмет.Търсим дом,постоянен или временен,приемен.

Снимка (и)

  • Прикачена снимка

User's Signature

Качена снимка

#2 Потребителят е офлайн   Чери1. Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 428
  • Регистрация: 13-August 13
  • Gender:Male

Публикувано: 27 April 2015 - 08:35 AM

Милка ( в средата),с приятели -Чарли и Вълчето :wub:
Прикачена снимка
Милка е прясно напудрена,та затова сивее.Иначе е лъскава и черна.
Чарли предимно спи под едни стълби.Заради краката си много-много не шета.
Прикачена снимка
Вълчето обича свободата повече от всичко.Няколко пъти го прибират различни хора и все бяга(последния път изгризал дървена дограма и пробвал да се измъкне през прозореца)Затова съм се отказала да се опитвам да му търся дом. :dh_188:
Милка обаче копнее да има свой човек и спокойно местенце.
Прикачена снимка
User's Signature

Качена снимка

#3 Потребителят е офлайн   Чери1. Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 428
  • Регистрация: 13-August 13
  • Gender:Male

Публикувано: 07 May 2015 - 09:05 AM

Милка изчезна. :dh_188: Ще ходя да я търся в новопостроения кучешки приют,макар че не виждам логиката да са взели кротка кастрирана(от мен) и маркирана кучица,а другите 3 некастрирани(мъжки) в района да си стоят...Няма логика.Но и съвсем нелогично са взели кастрираната(пак от мен) , маркирана и социална Грейси от пред Кауфланд,а са новопоявилата се там некастрирана женска кучица си стои...Много странно,нелогично и вбесяващо :dh_188: Иди после се напъвай да кастрираш :dh_188: Питам се какъв е смисъла,общинските служители или са идиоти ,или го правят с някаква цел.

Чарли си е тук,куцука си с кривите крачета,милия.Може би това,че през повечето време спи скрит под стълбите,го е спасило.

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка

User's Signature

Качена снимка

#4 Потребителят е офлайн   Чери1. Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 428
  • Регистрация: 13-August 13
  • Gender:Male

Публикувано: 29 May 2015 - 01:36 PM

Милка така и не се появи,ни жива ,ни умряла :dh_188: И в приюта я няма.
Темата е за архива ,а за Чарли пуснах отделна тема.
User's Signature

Качена снимка

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни