Dog.bg Форуми : Новородени Джак ръселчета

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Новородени Джак ръселчета Оцени темата: -----

#1 Потребителят е офлайн   ludata94 Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 28
  • Регистрация: 10-November 09
  • Gender:Female

Публикувано: 27 April 2015 - 11:23 AM

Здравейте, на 25.04.2015г. кучето ми роди 4 малки. За първи път се сблъсквам с новородени. На пръв поглед изглеждат здрави и тя се грижи за тях, както и сама си ги роди без чужда намеса. Обаче днес, вече на 2 дена станаха, забелязах, че на всичките пъпната им връв вече я няма, Четох че трябва да падне след седмия ден и се притеснявам, че е прекалено рано. Прекалено малки ли са да ги занеса при ветеринар или няма повод за притеснение?
User's Signature

Качена снимка

#2 Потребителят е офлайн   KOKO_ko Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 3504
  • Регистрация: 20-March 06
  • Gender:Male
  • Location:София

Публикувано: 29 April 2015 - 09:55 AM

Показване на мнениетоludata94, в 27 April 2015 - 11:23 AM, написа:

Здравейте, на 25.04.2015г. кучето ми роди 4 малки. За първи път се сблъсквам с новородени. На пръв поглед изглеждат здрави и тя се грижи за тях, както и сама си ги роди без чужда намеса. Обаче днес, вече на 2 дена станаха, забелязах, че на всичките пъпната им връв вече я няма, Четох че трябва да падне след седмия ден и се притеснявам, че е прекалено рано. Прекалено малки ли са да ги занеса при ветеринар или няма повод за притеснение?


Чел си някакви глупости, написани от поредния "специалист". Всичко е наред и ако малките сучат и са жизнени, няма за какво да се притесняваш. Само гледай да храниш майката да е добре нахранена.

Аз слагам на родилката (до 48 часа от раждането) инжективно Окситоцин за да избегна задържане на остатъци от родилната дейност.

При разкъсвания или възпалителни процеси давам на кучката Амоксицилин с клавуланова киселина в дозировка, предписана според килограмите на животното.
User's Signature

РАЗВЪДНИК ЗА РОТВАЙЛЕРИ "v. TISHEVITSA"

Качена снимка

всичко за ротвайлера ...

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни