Dog.bg Форуми : далматинец?

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

далматинец? Оцени темата: -----

#1 Потребителят е офлайн   мимс2 Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 29-April 15

Публикувано: 29 April 2015 - 09:06 PM

Здравейте, понеже наскоро загубих кучето си искам да се сдобия с друго, за да запълня празнината.Запалих се по далматинците.Ако може да ми дадете някаква информация за отглеждането на далматин ще съм ви много благодарна.
В случая може би мястото е проблем.Живеем в двустаен апартамент (без банята и тоалетната) , едната стая е много просторна и голяма , но другата е мъничка.Имаме и коридор и малка тераса ,които може би малко уголемяват апартамента.
Имам време да го разхождам по общо 4-5 часа на ден, но ако трябва и повече мога. През уикендите разходките ще са още по-дълги и ще са с кучетата на приятелките ми. Имам разпъваща се каишка (5м.), но ако трябва ще вземем и по-дълга.Когато сме на село ще тича на двора я ще го разхождам без каишка, за да потича повече.
Та пак да помоля- моля дайте ми информация и съвети за отглеждането на тази порода кучета :mg_062:

#2 Потребителят е офлайн   samotnata Икона

  • assajventress
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 4582
  • Регистрация: 23-September 04
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:Биология, животни...
  • Skype:

Публикувано: 30 April 2015 - 11:26 AM

Свържете се с ето тези хора от развъдник за Далматинци и си поговорете с тях:

Dalmagic

Spotmaniac

Успех!
User's Signature

Nothing but the best is good enough!

#3 Потребителят е офлайн   Ace of Cake Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 38
  • Регистрация: 29-April 10
  • Gender:Female

Публикувано: 15 May 2015 - 06:22 PM

Показване на мнениетомимс2, в 29 April 2015 - 09:06 PM, написа:

Здравейте, понеже наскоро загубих кучето си искам да се сдобия с друго, за да запълня празнината.Запалих се по далматинците.Ако може да ми дадете някаква информация за отглеждането на далматин ще съм ви много благодарна.
В случая може би мястото е проблем.Живеем в двустаен апартамент (без банята и тоалетната) , едната стая е много просторна и голяма , но другата е мъничка.Имаме и коридор и малка тераса ,които може би малко уголемяват апартамента.
Имам време да го разхождам по общо 4-5 часа на ден, но ако трябва и повече мога. През уикендите разходките ще са още по-дълги и ще са с кучетата на приятелките ми. Имам разпъваща се каишка (5м.), но ако трябва ще вземем и по-дълга.Когато сме на село ще тича на двора я ще го разхождам без каишка, за да потича повече.
Та пак да помоля- моля дайте ми информация и съвети за отглеждането на тази порода кучета :mg_062:


Ако имате въпроси винаги може да ни пишете в контактната форма на сайта както и във фейсбук : https://www.facebook...ianbg?pnref=lhc
Време е да представим и нашите нови попълнения в семейство Dalmagic!
Кучилито C се роди на 13.04.2015 година! 3 момчета и 6 момичета :) всички кафяво точкувани
Създадохме връзката между Divalinor Just Do It (Октавиан) и Divalinor Eternal Flame (Ети), защото никъде в света не е осъществявана тази генетична комбинация. Използвайки умерена степен на инбридинг, ние подчертахме и потенцирахме качествата на дядото Dot Com Break Me Shаke Me i бабата Sweet Emotion Panthera Unica. И двамата са се доказали като много добри производители, предаващи на поколенията си отличен екстериор, добро здраве и уравновесен темперамент.
В очакваното потомство ще затвърдим здравата костна система, правилният формат и хармония на тялото, благородните меки линии на главата и наситеният шоколадов пигмент.
Майката - Divalinor Eternal Flame (Ети) е призната за кучето с най-правилно оформената предница сред всички женски далматини в България. С отличния си екстериор тя прави силно впечатление на различни експерти от скандинавските страни. Силно се надяваме Ети да предаде на потомството си правилната конструкция на предната част на тялото, формата, обема на отлично развития си гръден кош и баланса със задната половината на тялото.
Бащата - Divalinor Just Do It е все още млад, но за скромната си 20-месечна възраст, се изявява успешно на изложбите в България и чужбина, завоювайки титлите "Млад шампион на България", "Шампион на Сърбия", "Кандидат за шампион на Чехия" и "Кандидат за шампион на Унгария". Той е прекрасно шоу-куче. Той ще предаде в първото си поколение правилното заъгляване на всички части на тялото, добродушния и весел нрав.
Все още имаме свободни бебенца!
www.dalmagic.net.

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка


Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни