Dog.bg Форуми : Намерена малиноа

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Намерена малиноа (Вече у дома!)

#1 Потребителят е офлайн   Furia_S Икона

  • Вещица
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5912
  • Регистрация: 26-September 04
  • Gender:Female
  • Interests:Кинология, генетика на окраска, обучение на кучето, развъдна дейност, ЧАУ-ЧАУ.

Публикувано: 18 May 2015 - 06:55 AM

Днес към седем и половина сутринта на спирката на кръстовището булевард Цар Борис III и Никола Петков (Околовръстен път) намерих млада женска малинка.
Гледана, знае команди, дружелюбна, адски контактна и любвеобилна, гледана е - лъщи отвсякъде, намерих я без каишка, гледаше трамваите, все едно стопанина се е качил вътре, или тя, идиотката, е щипнала на някъде и се е качила в трамвая. Страхотно реагира на командите "Тук" и "Седни". Чий е звяра? Разпостранявайте инфо, за да намерим истински стопанин, мили хора. Днес ще я заведа на вет за да проверим чип, но кел файда ако има чип, тя базата не работи така или иначе. Утешава ме мисълта че малинките са много малко в България, така че стопанина, който я е изтървал трябва да се появи.

Прикачени файлове

  • Прикачен файл  031.JPG (91.85K)
    Брой сваляния: 135

User's Signature

Чау - кучето, близнало небето...

#2 Потребителят е офлайн   MechoPuh Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 8341
  • Регистрация: 30-March 06
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 18 May 2015 - 10:03 AM

Ох, как ме е яд, че не снимах една обява за загубено малиноа вчера. Почти на 100% съм сигурна, че става дума за същото куче. Пишеше, че е изгубено в района между Павлово и Околовръстен път. Ще попитам другите хора, които бяха с мен дали поне помнят точното място, където видяхме обявата.

#3 Потребителят е офлайн   Furia_S Икона

  • Вещица
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5912
  • Регистрация: 26-September 04
  • Gender:Female
  • Interests:Кинология, генетика на окраска, обучение на кучето, развъдна дейност, ЧАУ-ЧАУ.

Публикувано: 18 May 2015 - 10:30 AM

Кучето е върнато на стопанина, той е заспал в трамвая, кучето слезе на спирката самичко. Беше без каишка и нашийник понеже "слушала". Казах на стопанина че от тук нататък в транспорта само с каишка и повод, колкото и да "слуша", дано да ме е чул.

ПС, ще се оглеждам за малинка на Павлово, ако мога и нея да я върна... Благодаря за сигнала, MechoPuh, на една спирка разстояние съм все пак.
User's Signature

Чау - кучето, близнало небето...

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни