Dog.bg Форуми : Изгубено малиноа

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Изгубено малиноа

#1 Потребителят е офлайн   Furia_S Икона

  • Вещица
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5912
  • Регистрация: 26-September 04
  • Gender:Female
  • Interests:Кинология, генетика на окраска, обучение на кучето, развъдна дейност, ЧАУ-ЧАУ.

Публикувано: 18 May 2015 - 07:26 AM

Знам че темата не е за подфорума НОК, но не намерих форум за малинките, за това репоствам от "Без дом" тук при вас. Малинките са много малко в България, за това искрено се надявам стопанина да се намери.
Днес към седем и половина сутринта на спирката на кръстовището булевард Цар Борис III и Никола Петков (Околовръстен път) намерих млада женска малинка.
Гледана, знае команди, дружелюбна, адски контактна и любвеобилна, гледана е - лъщи отвсякъде, намерих я без каишка, гледаше трамваите, все едно стопанина се е качил вътре, или тя, идиотката, е щипнала на някъде и се е качила в трамвая. Страхотно реагира на командите "Тук" и "Седни". Чий е звяра? Разпостранявайте инфо, за да намерим истински стопанин, мили хора. Днес ще я заведа на вет за да проверим чип, но кел файда ако има чип, тя базата не работи така или иначе. Утешава ме мисълта че малинките са много малко в България, така че стопанина, който я е изтървал трябва да се появи.
Мили хора, някъде със сигурност има стопанин, побелял от притеснение че животинката му е изгубена. моля ви, помогнете да намерим на това чудовище стария стопанин, тя шета из вкъщи и го търси. След малко отивам да я проверя за чип.

ПС: кучето е върнато на стопанина. Извинявам се за притеснението, което създадох във вашия подфорум.

Снимка (и)

  • Прикачена снимка

User's Signature

Чау - кучето, близнало небето...

#2 Потребителят е офлайн   ira67 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 824
  • Регистрация: 16-June 10
  • Gender:Male

Публикувано: 18 May 2015 - 06:29 PM

Браво! И няма за какво да се извиняваш.,дай боже повече небезразлични хора като теб.

#3 Потребителят е офлайн   Furia_S Икона

  • Вещица
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 5912
  • Регистрация: 26-September 04
  • Gender:Female
  • Interests:Кинология, генетика на окраска, обучение на кучето, развъдна дейност, ЧАУ-ЧАУ.

Публикувано: 18 May 2015 - 06:33 PM

ira67

Ми тая беше пълна идиотка, домашно куче гледано, тя просто нямаше да оцелее навън. Какво да я правя? Да я зарежа ли? Домашно чудовище те гледа с един объркан поглед и ти се вре в краката "Помогни ми, ти можеш, аз зная", как да го подминеш? Нашоках ряпата на идиот-стопанина, който е заспал в трамвая без каиш и повод на кучето, щото било "слушало", дано да е разбрал за кое иде реч.
User's Signature

Чау - кучето, близнало небето...

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни