Dog.bg Форуми : Храна за злоядо куче

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Храна за злоядо куче Оцени темата: -----

#1 Потребителят е офлайн   person_sf Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 31
  • Регистрация: 24-April 08

Публикувано: 19 May 2015 - 11:02 PM

Здравейте ! Имам мини пинчер което е на 1 г. и 6 мес. и немога да му улуча подходяща храна. Минах през всички марки гранулирани храни, не ще и неще....Последно му взех 'Josera Festival' и пак не яде като 'хората'. Сега искам да опитам с Mini Exigent на Royal Canin за супер капризни кучета....Моля, дайте съвет. Благодаря!

#2 Потребителят е офлайн   titanium Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 9
  • Регистрация: 03-September 15

Публикувано: 18 September 2015 - 05:23 PM

Ето така се произвеждат злояди кучета! От краткия ми опит със злоядо куче, завърши с категорична капитулация на моята проекто злояда гад с най- лесното упражнение- избрах си храната, която АЗ искам моето куче да яде, и му я презентирам по време, когато АЗ реша... тя от друга страна реши, че няма да яде, което доведе до това да държа паничката и с храна за не повече от 15 минути и така до следващия опит за хранене! Бях готов тази битка да я водя без краен срок, а просто докато почне да яде, защото не вярвам при наличие на храна да има куче, което да умре от глад! И така днес след само 2 дни кисели муцуни от страна на кучето, имам едно ново и гладно куче, което яде с охота храната си! Сещам се преди години майка ми беше свикнала нейното куче да яде стар хляб... и бога ми то ядеше та му пукаха ушите. Стар, сух хляб изчезваше все едно яде червен хайвер! Вие трябва да определяте нещата, а не кучето ви! Ако е обратното, то то е водача на групата поне за мен!

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни