Dog.bg Форуми : Намерено мъжко мителче

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Намерено мъжко мителче Сухата река

#1 Потребителят е офлайн   aldald Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 641
  • Регистрация: 05-August 11
  • Gender:Female

Публикувано: 05 June 2015 - 08:48 AM

Това кученце е намерено на 3 юни зад блок 22 в Сухата река. Мъжко, според мен младо животно с вид на стандартен шнауцер, много слабо и много сплъстено.
Определено е домашно. Върви идеално на повод - не отлепя очи от мен, търпи на къпане. Като по чудо няма бълхи, но беше пълно с кърлежи.
Първата снимка е преди да го обръснем. За съжаление сплъстоците бяха ужасни и не можахме да спасим почти нищо от козинката дори на крачетата. Странното е, че лапичките бяха подкъсени и оформени, а всичко друго беше една обща маса косми и мръсотия.
Кученцето куца с едното краче - за сега не знаем точно от какво. Няма счупване или изкълчване, няма и видима рана.
Водих го в клиника, заради кърлежите. Обезпаразитихме го външно, направихме изследвания за кърлежови болести и гана - няма!
Има повишени левкоцити и лека кашлица, но му давам антибиотик. Иначе е в чудесна кондиция- играе, закача се.
Уви - постоянно е залепен за мен, което създава проблем с другото ми куче - също момче. Те са на един ръст и се опитват да се побийват - засега само вдигат ужасен шум, но рани няма. Но постоянно са нащтрек и изнервени.
Та това е за този момък.
Дано е изгубен, а не изхвърлен. Ако някой си го познае - нека звънне на 0898 480 579.
Моля ви, споделяйте!
Качена снимка Качена снимка Качена снимка Качена снимка Качена снимка

#2 Потребителят е офлайн   aldald Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 641
  • Регистрация: 05-August 11
  • Gender:Female

Публикувано: 09 June 2015 - 07:00 AM

Кученцето няма дори глисти! Не ще да е стояло много навън! Моля Ви - споделяйте,където се сетите - може би сега някой го търси!

#3 Потребителят е офлайн   aldald Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 641
  • Регистрация: 05-August 11
  • Gender:Female

Публикувано: 10 June 2015 - 01:18 PM

Качена снимкаКачена снимкаКачена снимка
Качена снимкаКачена снимка

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни