Dog.bg Форуми : Аляски маламут. Моля помогнете.

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Аляски маламут. Моля помогнете. Сериозен проблем

#1 Потребителят е офлайн   Ailqka123 Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 08-June 15

Публикувано: 08 June 2015 - 07:46 PM

От 3 седмици съм горд притежател на маламут.След като я взех го заведох да и направят ваксина след която започна едно разстройство което за няколко часа стигна до кръв и нещо подобно на слуз.След като го заведох на друг ветеринар той ми каза,че първия вместо за 3 болести му е сложил за 5 и организма му се е претоварил, но както и да е 6 дни по 6 инжекции се оправи и започна да ходи нормално до тоалетна. Да не забравя след инжекциите и давах и 5 дни хапчета, но след като ги спрях на третия ден започна отново да ходи с кръв и слуз. И така отново сме на инжекции, а доктора казва, че може да се наложи да пие хапчетата към 1 година и не знам какво да правя. Тя се казва Ая и е на 3 месеца и се влюбих в нея веднага щом я видях. Ще съм изключително благодарен ако някой се е сблъсквал с този проблем ни помогне.

#2 Потребителят е офлайн   Vesetooo1991 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 80
  • Регистрация: 13-June 14
  • Gender:Female

Публикувано: 08 June 2015 - 09:23 PM

Здравей.Аз не съм се сблъсквала с такъв проблем с моята Аляска.Пусни темата ако искаш и във категория 'Ветеринарен кабинет'.Там някой може да ти даде съвет. Направихте ли кръвни изследвания на кучето Ви?

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни