Dog.bg Форуми : проблем с кучета от съседна къща

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

проблем с кучета от съседна къща

#1 Потребителят е офлайн   newsted Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 22
  • Регистрация: 01-June 15

Публикувано: 13 June 2015 - 09:09 PM

Здравейте,
Не знам дали е тук мястото на темата,много се надявам да има хора,които да могат да помогнат. Родителите ми живеят в блок - стар,панел и прочие. От другата страна на улицата,буквално на 30 метра от блока има една къща,в чийто двор има поне 7-8 кучета (тук наблягам на думата поне!). Собствениците на къщата май не живеят там,защото ги виждаме от балкона много рядко. Излишно е да казвам,че с тези кучета е абсурдно да се отвори прозорец денем и нощем. Лае се постоянно,тъй като там често минават други хора с кучета,каруци,велосипедисти и прочие. Родителите ми говориха със съседи дали е пускана някаква жалба (от скоро са в този блок) ,но реакцията на съседите е,че просто кучетата трябва да бъдат отровени. Интересно ми е ако някой живее в къща или е имал подобен проблем може ли да ми каже имаме ли основание за оплакване в общината и каква реакция може да очакваме? За момента възпирам баща ми,който по принцип обича животни (въпреки че виждам че нервите му не издържат на моменти),но при другите съседи не знам какво ще се случи.

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни