Dog.bg Форуми : Моля за съвети и идеи!

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Моля за съвети и идеи!

#1 Потребителят е офлайн   Антоанета7 Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 11-July 15

Публикувано: 11 July 2015 - 09:52 PM

Принципно аз винаги съм обичала животните, но след като брат ми си взе куче (което преди няколко месеца умря и още ми е наистина мъчно за него, защото наистина го обичах... ), което отгледахме заедно, аз наистина се влюбих в кучетата!!
Преди около 10 месеца се преместих да живея в Германия и напоследък се усещам как все повече и повече започвам да се интересувам от кучета (отглеждане, породи и т.н.) и разбрах, че наистина желая куче! Допреди 2-3 дена, един познат ни каза, че може да ни даде лабрадор, стига да искаме... На 14 години съм, но съм способна да се грижа за куче, тъй като вече имам опит. Говорила съм с родителите ми много пъти по тази тема и те ми разрешават да имам куче, но има един проблем... Когато ходим на почивка в България няма къде да оставим, тъй като да кажем, когато отиваме при роднини няма как да го "мъкнем" с нас, просто не е удобно, а пък не бива и да го оставяме само вкъщи...
Може ли да ми дадете съвети и/или идеи относно това?
Благодаря предварително! :)

#2 Потребителят е офлайн   owl Икона

  • Adopt! - Don't buy!
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 610
  • Регистрация: 13-January 12
  • Gender:Not Telling
  • Skype:

Публикувано: 12 July 2015 - 09:08 AM

След като не можете да го взимате с вас, когато идвате тук, вариантите са два: да го оставите при приятели или в хотел за кучета. И двете съм правила, когато ми се е налагало да пътувам в командировка за някой и друг ден.
User's Signature

Качена снимка


Качена снимка

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни