Dog.bg Форуми : Оплождане

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Оплождане Оцени темата: -----

#1 Потребителят е офлайн   ivo_cool Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 2
  • Регистрация: 29-May 11

Публикувано: 15 July 2015 - 07:46 PM

Здравейте
Имам пинчерка която в момента е разгонена но не искам да я оплождам, но днес я изтървах и един мъжкар я скочи. Акта беше много кратък а и не съм сигурен изобщо дали я е уцели защото ги разделихме много бързо а и не се и заклещиха. Та въпроса ми е: възможно ли е кучката да забременее и ако ДА могат ли да се вземат някакви мерки защото за момента не искаме да си имаме кученца?
Благодаря предварително и ще чакам с нетърпение вашите отговори.

#2 Потребителят е офлайн   dmm Икона

  • Rott Group
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 4360
  • Регистрация: 02-June 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 16 July 2015 - 11:29 PM

Възможно е, да. Има доста позабременели женски кучета без заклещване.
Има инжекции, които се бият на определена дата от въпросния акт. Консултирайте се с вета, при който сте регистирал кучето си. Въпросните медикаменти не са никак евтини, но дават гаранция.
Ако кучицата ви не е ценен екземпляр за породата си, най-добре я кастрирайте след като окончателно отмине разгонването. Ще направите добро на нея, себе си и борбата с безразборното множене.
User's Signature

Не са ме е хапали кучета, ... само хора! - М. Монро

#3 Потребителят е офлайн   ivo_cool Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 2
  • Регистрация: 29-May 11

Публикувано: 19 July 2015 - 05:51 PM

Кучето е много красиво и чисто като порода но за съжаление много трудно се намират такива мъжкари. За сега не мисля да я кастрирам защото ми се ще да я окуча още веднъж.

#4 Потребителят е офлайн   Бискит Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 138
  • Регистрация: 24-June 13
  • Gender:Not Telling

Публикувано: 20 July 2015 - 03:48 PM

Показване на мнениетоivo_cool, в 19 July 2015 - 05:51 PM, написа:

Кучето е много красиво и чисто като порода

Ами дайте да го видим това красиво куче, де?!? За чистата порода няма да коментирам! Искате да я окучите ОЩЕ ВЕДНЪЖ? Това означава, че вече раждала или е потвърдена бремеността от ,,бързата" скачка?

#5 Потребителят е офлайн   Pr07o7yp3 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 204
  • Регистрация: 09-December 12
  • Gender:Male

Публикувано: 22 July 2015 - 07:08 AM

Попаднал си в грешния форум. Сега всички ще започнат да те убеждават, колко добре е да усакатиш (опа, да кастрираш) кучето си. При моята вътре в двора в колибката и беше влизало някакво мъжко улично куче преди време. Ама ето, месеци след това кучката още не е родила, а мъжкаря май бая време е стоял при нея. Така, че спокойно, най-вероятно не е бременна. :)

#6 Потребителят е офлайн   Бискит Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 138
  • Регистрация: 24-June 13
  • Gender:Not Telling

Публикувано: 22 July 2015 - 08:23 AM

Докато има хора, които смятат, че кастрацията е равна на Осакатяване, ще има и такива въпроси , наподобяващи темите в бг мама-бременна ли съм. Двама ,,сакати" гледам у дома и не се съобразявам къде ходя, дали няма да има разгонена женска, дали няма да хукне на някъде след нея, да го блъсне кола, да го откраднат....друга е темата все пак. Щом пита човека, би следвало да бъде запознат с вариантите. На който не му харесва, просто подминава. Айде, със здраве!

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни