Dog.bg Форуми : Помощ!

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Помощ! Агресивно куче

#1 Потребителят е офлайн   ZelenoOchko Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 28-July 15
  • Gender:Male

Публикувано: 28 July 2015 - 11:20 AM

Здравейте!
Знам, че това не е правилното място да споделя това (не се оправям със сайта) , но имам проблем с един "мини" пинчер, който от сигурно 8-9 години ми съсипва живота...
Още от както бях малък и майка ми го взе от една луда, то ми трови живота.
Кучето изпитва агресия към всеки изправен!
Посред нощ, ако някои отиде до тоалетна или излезе от стаята, това куче е цъфнало на вратата и лае, вкопчва ти се в крака, хапе те (макар че е беззъбо), просто искам съвет, не мога да го закарам да го преспят, защото ще ми е гадно, а и на родителите ми също.. А да продължавам така, да пия хапчета от сорта "Седорелакс, Мента глог и валериана" (за стрес и нерви)- не е решение, понякога не издържам и се махам от нас, но това псе... Нямам думи..
Когато се опиташ да му се скараш или да го махнеш от теб, то оголва венци (беззъбо) лае, лае, лае, лае, лае..... и накрая като го избуташ леко ти се вкопчва за крака и е отвратително..
Не знам за едно куче от малките породи дали е характерно да те нападат в гръб щом видят, че носиш храна и да не те остави намира, докато не му дадеш... (Кучето е редовно хранено и разхождано)
Понякога, когато му дадеш нещо вкусно да яде, то идва, изяжда го и после те напада.. - не е нормално според мен
Ако може някой да се отзове на помощ ще съм изключително благодарен!
Забравих да кажа, че този "мини" пинчер има по-малък син, който вече проявява някакви характерни черти на баща си, но съм забелязал, че малкото е по-умно от таткото и по културно, разбира от дума..

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни