Dog.bg Форуми : Проблем с НОК

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Проблем с НОК

#1 Потребителят е офлайн   daksy Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 7
  • Регистрация: 19-November 14

Публикувано: 20 August 2015 - 01:35 PM

Здравейте на всички!
Имам НОК на 9 месеца и още от малко си гонеше опашката и смятах,че ще спре като порасне малко.Преди 2 седмици се прибрах от почивка и видях,че върха на опашката му е оголен и разранен.Заведох го на ветеринар още следващия ден и той каза,може да е много лош навик или нещо много да го сърби.Даде ми екзематин Ц да го мажа по два пъти на ден и му би някаква инжекция.От ден на ден ставаше по-зле и върха на опашката се оголваше повече докато един ден се прибирам от работа и двора и стените целите в кръв а върха на опашката изцяло оголен и буквално капеше кръв на бърза капка(ако ме разбирате).Отиваме пак на ветеринар и той ми каза,да опитаме с превръзка.Също така спомена нещо за рязане на върха на опашката.Тази седмица имам свободно време и сме на по-дълги разходки сутрин и следобед по 2часа.Дори когато сме навън и тича по някоя поляна и се спре да ме изчака почва да се върти и да си гледа и на моменти гони опашката.Днес времето е отвратително и няма как да излезем в този проливен дъжд.Тъкмо му беше позаздравяла и избила козина по проблемното място а сега я е наял пак.Кучето никога не е било връзвано или оставяно само за повече от 2 часа през деня.Нямам представа дали е на психическа основа или е някакво заболяване.Моля дайте съвет какво да правя.

#2 Потребителят е офлайн   D-r Koko Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Ветеринарен лекар
  • Мнения: 1597
  • Регистрация: 20-June 06
  • Location:Пловдив

Публикувано: 20 August 2015 - 04:58 PM

Сменете доктора! След като иска да реже опашката при едно психическо заболяване, просто нямам думи...
User's Signature

ветеринарен кабинет "Д-р КОКО" гр. Пловдив
тел: 0887415207 032/693578
Аз не съм най-добрия лекар, аз просто си върша работата.

#3 Потребителят е офлайн   ira67 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 824
  • Регистрация: 16-June 10
  • Gender:Male

Публикувано: 22 August 2015 - 04:38 PM

А яка няма да помогне??? Поне докато заздравее.

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни