Dog.bg Форуми : Боксер

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
  • (164 Страници) +
  • « Първа
  • 152
  • 153
  • 154
  • 155
  • 156
  • Последна »
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Боксер

#3061 Потребителят е офлайн   Rozita Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 17
  • Регистрация: 01-November 14
  • Gender:Male

Публикувано: 01 November 2014 - 01:09 PM

Здравейте, това е Рая на 3 месеца от Пловдив :)

#3062 Потребителят е офлайн   Rozita Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 17
  • Регистрация: 01-November 14
  • Gender:Male

Публикувано: 01 November 2014 - 01:16 PM

Показване на мнениетоEDI-P, в 31 October 2014 - 09:34 AM, написа:

ТОВА Е МОЯ КОРКО!!! ДИАДРА,ДАНО ДА НИ ВИДИШ! ПОЗДРАВИ!!!

Много е красив :)

#3063 Потребителят е офлайн   diadra Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 840
  • Регистрация: 27-November 08
  • Gender:Female
  • Location:Стара Загора/ София/Варна

Публикувано: 01 November 2014 - 07:29 PM

Показване на мнениетоShiBumi_GirL, в 03 October 2014 - 08:54 AM, написа:

Аз не разбирам много от боксери, понеже в класа ми по ринг дресура имаме 5-6 боксера и 3 бебета боксита и............... просто изглеждат по различно.


Истината е, че белия боксер е нещо нормално като цвят (при родословно развъждане) , ...НО:
1. Бял боксер НЕ се развъжда / не става родител ( както е в случая)
2. това кучило е далеч от родословното развъждане, та затова пропорциите и външния вид не го докарват на съвремениия боксер.
Истината трябва да се казва , съжалявам, но пък кученцето е супер сладурско.

#3064 Потребителят е офлайн   ShiBumi_GirL Икона

  • Dog Lover
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 9508
  • Регистрация: 21-January 08
  • Gender:Not Telling
  • Interests:Dogs,Schutzhund,BH, IPO

Публикувано: 01 November 2014 - 07:53 PM

:ba_025:
User's Signature

Dog Lover
The Ultimate Breed-German Shepherd Dog!!!
Качена снимка
[url=http://www.minidog.info]Качена снимка

#3065 Потребителят е офлайн   Rozita Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 17
  • Регистрация: 01-November 14
  • Gender:Male

Публикувано: 02 November 2014 - 11:32 AM

[quote name='ShiBumi_GirL' date='14 August 2014 - 07:46 PM' timestamp='1408038385' post='1143720']
няколко боксита от класа по ринг дресура
[/qu
Страхотни са :)

#3066 Потребителят е офлайн   EDI-P Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 71
  • Регистрация: 27-October 14

Публикувано: 02 November 2014 - 09:13 PM

Показване на мнениетоRozita, в 01 November 2014 - 01:16 PM, написа:

Показване на мнениетоEDI-P, в 31 October 2014 - 09:34 AM, написа:

ТОВА Е МОЯ КОРКО!!! ДИАДРА,ДАНО ДА НИ ВИДИШ! ПОЗДРАВИ!!!

Много е красив :)

Прекрасна Рая!!!Дано да Ви радва!!!

#3067 Потребителят е офлайн   Rozita Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 17
  • Регистрация: 01-November 14
  • Gender:Male

Публикувано: 06 November 2014 - 01:39 PM

Показване на мнениетоEDI-P, в 02 November 2014 - 09:13 PM, написа:

Показване на мнениетоRozita, в 01 November 2014 - 01:16 PM, написа:

Показване на мнениетоEDI-P, в 31 October 2014 - 09:34 AM, написа:

ТОВА Е МОЯ КОРКО!!! ДИАДРА,ДАНО ДА НИ ВИДИШ! ПОЗДРАВИ!!!

Много е красив :)

Прекрасна Рая!!!Дано да Ви радва!!!

Благодаря Ви :)

#3068 Потребителят е офлайн   EDI-P Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 71
  • Регистрация: 27-October 14

Публикувано: 07 November 2014 - 09:21 PM

Ехо къде сте всички? Няма никакво раздвижване напоследък. Корк расте и дивее.Как е Рая?Диадра,скоро ще кача нови снимки.Не знам колко КГ трябва да е Корк,струва ми се,че е шишко.

#3069 Потребителят е офлайн   diadra Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 840
  • Регистрация: 27-November 08
  • Gender:Female
  • Location:Стара Загора/ София/Варна

Публикувано: 10 November 2014 - 10:29 AM

EDI-P , радвам се че растете и дивеете! Искаме снимки:)

Няма формула относно килограмите. Важно е да се храни с пъноценна храна за подраставщи. По принцип е по-добре е да е слабичко ( като се движи да му се виждат ребрата), за да сте сигурни, че не се натоварват излишно ставите. До 6 месеца се храни по 3 пъти на ден. Има доста инфо в тоя форум.
справочник за храненнето

#3070 Потребителят е офлайн   EDI-P Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 71
  • Регистрация: 27-October 14

Публикувано: 11 November 2014 - 10:02 PM

ДИАДРА,здравей!Не само се радвам,но съм и щастлива,че имам някакъв отговор!Тази вечер съм много уморена ,натоварване в службата,сутрешна игра с КОРКО,вечерна разходка ,готвене ,хигиена и т.н. Имаме и още едно кратко излизане,ооо...и зъбобол.Утре или в други ден,ще публикувам снимки.Без сили съм и от това,че всеки ден се намира някой да ми каже,че КОРК ще стане мн.голям,ще ми изгризе къщата,ще нахапе гостите ми,хората по улицата ,децата,защото ,боксера има обратна захапка.Нощно време се събуждам,някой път плувнала в пот,ДАЛИ ЩЕ УСПЕЯ? В същото време,не мога да повярвам,че това любвеобвилно,но своенравно същество спящо долу до спалнята ми може да нарани душата ми,ако се провалим във възпитанието му и не успея!

#3071 Потребителят е офлайн   EDI-P Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 71
  • Регистрация: 27-October 14

Публикувано: 12 November 2014 - 01:46 PM

ПРИВЕТ !ЕТО,НОВИ СНИМКИ НА КОРК.

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка


#3072 Потребителят е офлайн   Rozita Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 17
  • Регистрация: 01-November 14
  • Gender:Male

Публикувано: 13 November 2014 - 12:02 PM

Рая се чувства прекрасно. Вече мина карантината и си играем и с други кучета. Много е игрива и по принцип е спокойна и само се гони с тях, но ако някой я тормози му отвръща подобаващо. Обръща по гръб и доста по-големи кучета, като най-голямата "плячка" е един английски булдог, който е поне двоен на килограмите й. Личи си, че иска да доминира над другите. Вчера й купихме къщичка и вече си има собствена бърлога.

#3073 Потребителят е офлайн   EDI-P Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 71
  • Регистрация: 27-October 14

Публикувано: 14 November 2014 - 10:19 PM

Здравейте всички! Диадра ,добра да бъде вечерта ти! На всяко влизане във форума те поздравявам,защото ти първа ни отговори и ни показа,че ние новобранците съществуваме и някой ни чете!!! Рая е прекрасна! Този невинен поглед...,а в същото време мислейки следващата лудорийка. Хубава къщичка! Тя все пак е дама. На КОРК му стигат синевата на небето,рева на морето и да си подремне на канапето.Може би да ги срещнем, като му дойде времето! Гушкане за РАЯ!!! Лека вечер! Диадра, ЛЕКА!!!

#3074 Потребителят е офлайн   diadra Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 840
  • Регистрация: 27-November 08
  • Gender:Female
  • Location:Стара Загора/ София/Варна

Публикувано: 15 November 2014 - 01:42 PM

Супер сте бре мъниции:)
Гаранрирам че къщичката на Рая скоро ще е...:) ...абе няма да има къщичка:) ...нека лудее мъничката.
А за Корки, как му завижам за морето , и какак му Арин завижда че мноого обича да плува и да носи топки хвърлени в морето.
За възпитанието има писано много...в темата на боксера също. Важното е постоянство и търпение. Пример: Ако сте му забранили да се качва на леглото днес, а му позволите утре ....и после пак забраните , кучето не го разбира. има или ДА или НЕ . ако днес жената му даде от масата храна, а утре мъжа му се скара ...пак не го разбира това милото куче.

#3075 Потребителят е офлайн   EDI-P Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 71
  • Регистрация: 27-October 14

Публикувано: 15 November 2014 - 10:11 PM

Привет,ДИАДРА!Цунки-мунки за Арин!Всяка вечер чета по нещо. Научавам много, прилагам малко и бавно.Времето ме възпира.Ето един работен ден-ставаме в 05.30 ч.пишкаме,акаме в двора,връщаме се,кафе,сутрешен тоалет за мен.Разходка сутрешна 20 мин., в екстрени случаи 10 мин.В 07.30ч,тръгвам на работа , като оставям Корк долу в приземния етаж,завързан обаче за таблата на едно старо легло. Под леглото дебела хавлия за пишкане,на разстояние пълна кофа/ 3 л./вода.на 1 метър фотьойл с възглавница за сън и играчки. На обяд разходка за Корк от сина ми и обяд, аз на работа. В 17.30 ч се прибирам. Разходка час,час и половина.Вечеря не по късно от 19.30.За Корк сън за мен форум.Пишкане в 21.00,акане в 22.30 и спокоен сън до 04.30-06.00 часа,зависи от зора, а сега ЛЕКА!!! Утре повече.

#3076 Потребителят е офлайн   EDI-P Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 71
  • Регистрация: 27-October 14

Публикувано: 15 November 2014 - 10:22 PM

Забравих да уточня, след вечерната разходка Корк е с мен свободен и обикаля всяко кътче на горния апартамент с мен.Гушкаме се във всекидневната и си лягаме, аз на спалнята, а той до нея на едно бебешко юрганче. Лека!!!

#3077 Потребителят е офлайн   EDI-P Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 71
  • Регистрация: 27-October 14

Публикувано: 16 November 2014 - 03:00 PM

Имам нужда да споделям,затова ето един наш почивен ден:ставане в същите часове,според зора.Закуска за Корк,кафе за мен. Доспиване до 08.30-09.00.Разходка до 11.30, зависи от времето ,почистване на лапички,коремче,дупе и гръбче с влажна изтривалка,подсушаване със затоплена хавлия/това е всеки ден след вечерната разходка/.После обяд. Следобеден сън за Корк,за мен хигиена,готвене,форум и ако се вместя,малко сън.Вечерна разходка до 18.30-19.00.Вечеря и т.н.Упражняваме се на един автомобилен полигон и на плажа.Ще изпратя снимки на всички места,за да не ме обвинявате,ако съм грешно разбрана,но...съм много съвестна и самокритична, така,че приемам критики и съвети за всеобщото ни благо с дом.любимци.Поздрави на всички от един любвеобвилен аматьор.Гушкане за Рая,цунки-мунки на Арин!Диадра,прекрасен ден,лека вечер и успешна нова седмица.Бъдете здрави всички!

#3078 Потребителят е офлайн   Rozita Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 17
  • Регистрация: 01-November 14
  • Gender:Male

Публикувано: 17 November 2014 - 02:26 PM

Показване на мнениетоdiadra, в 15 November 2014 - 01:42 PM, написа:

Супер сте бре мъниции:)
Гаранрирам че къщичката на Рая скоро ще е...:) ...абе няма да има къщичка:) ...нека лудее мъничката.
А за Корки, как му завижам за морето , и какак му Арин завижда че мноого обича да плува и да носи топки хвърлени в морето.
За възпитанието има писано много...в темата на боксера също. Важното е постоянство и търпение. Пример: Ако сте му забранили да се качва на леглото днес, а му позволите утре ....и после пак забраните , кучето не го разбира. има или ДА или НЕ . ако днес жената му даде от масата храна, а утре мъжа му се скара ...пак не го разбира това милото куче.

Силно се надявам да не е така! За сега всичко е ок и само си спинка и си играе в нея, но и по принцип Рая е доста кротка :)

#3079 Потребителят е офлайн   Rozita Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 17
  • Регистрация: 01-November 14
  • Gender:Male

Публикувано: 17 November 2014 - 02:35 PM

Показване на мнениетоEDI-P, в 16 November 2014 - 03:00 PM, написа:

Имам нужда да споделям,затова ето един наш почивен ден:ставане в същите часове,според зора.Закуска за Корк,кафе за мен. Доспиване до 08.30-09.00.Разходка до 11.30, зависи от времето ,почистване на лапички,коремче,дупе и гръбче с влажна изтривалка,подсушаване със затоплена хавлия/това е всеки ден след вечерната разходка/.После обяд. Следобеден сън за Корк,за мен хигиена,готвене,форум и ако се вместя,малко сън.Вечерна разходка до 18.30-19.00.Вечеря и т.н.Упражняваме се на един автомобилен полигон и на плажа.Ще изпратя снимки на всички места,за да не ме обвинявате,ако съм грешно разбрана,но...съм много съвестна и самокритична, така,че приемам критики и съвети за всеобщото ни благо с дом.любимци.Поздрави на всички от един любвеобвилен аматьор.Гушкане за Рая,цунки-мунки на Арин!Диадра,прекрасен ден,лека вечер и успешна нова седмица.Бъдете здрави всички!

Целувки на Корк! Имате много хубава програма. Рая е голяма поспалана, спи до към 11 и 30ч. Става да хапне и пак ляга :) Вечер правим една дълга разходка с много тичане и игри с други кучета от 17:00 до към 20:00ч.

#3080 Потребителят е офлайн   Rozita Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 17
  • Регистрация: 01-November 14
  • Gender:Male

Публикувано: 17 November 2014 - 02:55 PM

Искам да ви попитам с какво храните вашите сладури?Рая хапва гранули и консерви, след третата васкина от клиниката ми казаха да купя мултивитамини, 'МУЛТИКАНЕВИТ' , (НЕ Е РЕКЛАМА) трябва да й ги давам 15 дни, после 15 дни почивка и пак. Корк изглежда много голям, Рая е на 4 месеца и ми се вижда малка до него.

  • (164 Страници) +
  • « Първа
  • 152
  • 153
  • 154
  • 155
  • 156
  • Последна »
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни