Dog.bg Форуми : подарявам голдън

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

подарявам голдън

#1 Guest_Симона_*

  • Група: Гости

Публикувано: 28 August 2015 - 03:44 AM

Здравейте!
Намерих това момче преди малко в квартал в Перник. Преди няколко месеца го видях пак в този район, но не успях да го хвана. Избяга ми. Сега го видях на улицата..... Въпреки времето, което е прекарал навън козината му е мека и хубава. Не ми изглежда на повече от година/ година и нещо. Съществува вероятност да е изгубен, но доста се съмнявам.
Утре отивам да го издирвам с лакомства, за да го прибера нямам идея къде.... Вкъщи правя основен ремонт и моята кучка е на курорт при родителите ми, а също и две котета. Едното е бебе и го взехме тази вечер. Нямам представа какво да правя, но не искам тази душичка да остане на улицата.
Моля Ви за помощ. Ако нямате възможност да помогнете с постоянен или временен дом на това прекрасно, макар и не перфектно същество, моля поне разпространете. За да се свържете с мен (Симона) - 0899294522
Благодаря ви!

#2 Guest_Симона_*

  • Група: Гости

Публикувано: 28 August 2015 - 03:49 AM

Качена снимка
Качена снимка
Качена снимка

#3 Guest_Симона_*

  • Група: Гости

Публикувано: 28 August 2015 - 03:17 PM

Момчето е родено и израсналона улицата. Живее в глутница и майка му не е породиста, но той е много красив, макар неродословен. Няма как да го прибера вкъщи. За момента е на улицата. Надявам се, че щом толкова време е оцелял, да се справи още малко. В началото мислех, че е изхвърлен, но историята му променя ситуацията.
Аз се заемам със задачата да опитам да го социализирам и да търся вариант да го измъкна от улицата. Сигурна съм, че е умен също като нашите любимци, ако не и повече и ще се справя.
От вас имам наистина голяма нужда да ми помогнете да намерим хора, които да имат търпението и любовта, от която се нуждае. Моля Ви, разпространявайте!!! Сигурна съм, че някъде има някой, който има нужда от любовта на това прекрасно момче! Много по-сладко е, когато сме се борили за нещо и накрая сме го постигнали.

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни