Dog.bg Форуми : малък другар в планината

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

малък другар в планината

#1 Потребителят е офлайн   achkata_89 Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 2
  • Регистрация: 11-September 15

Публикувано: 11 September 2015 - 07:08 PM

Здравейте :) Търся си малко другарче за разходките ми в планината и се чудя каква порода да търся :) От 4-5 години ходя на планина минимум 2 пъти по 3-4 часа седмично и кучетата, които срещам горе са основно Джак-Ръселчета.
Готини кученца, но проблемът е че имаме съвсем малко човече вкъщи, което докарва дори мързеливата ми котка до лудост. Доколкото гледах териерчетата са доста диви, невнимателни и хапещи същества...в комбинация с гонещото го лазещо бебе почва да ме хваща страх за детенцето. Имам малка стая, както и къща с двор където да живее животинката. Не знам доколко обаче едно куче, което живее 21 часа на двора ще може да е пълноценен приятел в планината, вместо да стане типичното куче пазач...затова предпочитам малка животинка, която да си живее в моята стая в къщата. И която да е щастлива, когато бягаме по 20км. за 1 вечер в планината.
Някакви предложения? Би ми било лесно и на скайп acho_aquaman , ако е удобно.

Благодаря :)

#2 Потребителят е офлайн   achkata_89 Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 2
  • Регистрация: 11-September 15

Публикувано: 11 September 2015 - 10:02 PM

Бийгъл? Притеснението ми е основно с детенцето.

#3 Потребителят е офлайн   emilvr Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 1429
  • Регистрация: 15-April 10
  • Gender:Male
  • Location:Враца
  • Interests:строителство , техника, ядене и пиене .

Публикувано: 12 September 2015 - 07:18 AM

Az мога да ви стана другарче за планината , аз съм дребен , мн злобен и ще ви защитавам .
Обаче 20км, нощем ?? не съм бягал толкова от казармата , ще искам поне 200лв + 2 бири на отиване 4 кебапчета за храна и още2 бири при връщане .
Истинско куче ще ви навлече огромни грижи и проблеми . Ръселчето ще се бие с всяко второ срещнато , хъскито ще хване гората и ще изчезне , НОК са подходящи , но са болнави в задните крака ... здравите са мн скъпи .
Колкото до малко дете , елементарна хигиена и куче- за мен са 3 несъвместими неща .

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

2 потребители четат тази тема
0 потребители, 2 гости, 0 анонимни