Dog.bg Форуми : Подарявам спасени котета - Хера

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Подарявам спасени котета - Хера Подарявам спасени котета - Хера

#1 Потребителят е офлайн   galetosm Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 4
  • Регистрация: 13-October 15

Публикувано: 13 October 2015 - 07:32 PM

Здравейте. Преди известно време спасих две котета от улицата, които може би нямаше да оцелеят, ако не ги бях взела. Идеята ми беше да ги спася и временно да останат при мен, докато се възстановят, а след това да им намеря подходящ дом с грижовни стопани. Аз самата много обичам животни и бих ги задържала, защото са прекрасни и се привързах към тях. Но вече имам куче (немска овчарка) и котарак, а живея в малък апартамент и вкъщи вече е наистина трудно с всички тези животни, прекалих с бройката, но поне ги спасих. Искам да подаря двете спасени котета. Те вече са добре: обезпаразитени - вътрешно и външно, както и ваксинирани. Имат си паспорти от ветеринар. Научиха се от моя котарак на живот в апартамент-ползват само тоалетната със силиконови кристалчета и драскалката за нокти. Той също се грижеше за тях като ги почистваше и ближеше. Тук ще публикувам двете котета в две отделни обяви. Тази е за Хера-женско, бяло-рижаво, на 4-5 месеца. Много умно, социално и кротко коте. Изключително гальовна, не обича да е сама-или се гушка в другите котета, или в мен. Затова и почти няма самостоятелни снимки. Спокойно може да живее в дом с други домашни животни. Моля, който проявява интерес, да се свърже с мен, за да й намерим хубав дом.

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка


Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни