Dog.bg Форуми : Търся информация относно развъдник за конкретен тип кокер

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Търся информация относно развъдник за конкретен тип кокер Привет

#1 Потребителят е офлайн   Duncan Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 26-October 15

Публикувано: 26 October 2015 - 02:45 PM

Здравейте,

От доста време аз и приятелката ми си търсим кокер и по-конкретно сме се спрели на "Кавалер кинг чарлз" или "Американски". Четох доста за породата, за маниерите на кутрето и решихме, че това е породата за нас.
До тук добре ама сега идва и трудната част. Не знаем от къде да намерим кутренце. Та въпроса ми е: Можете ли да ми препоръчате развъдник или човек, на който бих могъл да се доверя на 100% и да закупя от него кутренце, за което няма да ме е страх, че ще е болни или с проблеми в характера. Не държа толкова на родословието, колкото на факта да знам, че за това кученце са полагани добри грижи до момента, в който да се разделили с него да за дойде при мен. Четох ужасно много негативни мнения за магазините и категорично отказвам да закупя кученце от Зоо магазин, какъвто и да е той.

Предварително благодаря за отделеното време и информацията.

Поздрави,

Кирил

#2 Потребителят е офлайн   samotnata Икона

  • assajventress
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 4582
  • Регистрация: 23-September 04
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Interests:Биология, животни...
  • Skype:

Публикувано: 27 October 2015 - 10:33 AM

Здравейте.

Първо да уточним - американски кокер ли искате ИЛИ кавалер кинг чарлз? Това са две доста различни породи.За съжаление в България няма развъдници за нито една от двете породи, ще трябва да ви помогнем с търсенето на развъдник в чужбина.

И второ, не може да не държите на родословието, при положение че само то е гаранция за породна принадлежност и за това, че риска от заболявания и нетипичен характер е сведен до минимум!
User's Signature

Nothing but the best is good enough!

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни