Dog.bg Форуми : Въпрос?

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Въпрос?

#1 Потребителят е офлайн   ruuni9 Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 15-November 15

Публикувано: 16 November 2015 - 08:09 PM

Здравейте! Нов съм във форума! Имам един въпрос? Сина/13г/ и дъщеря ми/5г/ много искат да им взема кученце и са си харесали Мопс! Имам нужда от малко мнения за тази порода! Четох много в Гугъл, но все пак няма да е лошо мнение на хора които имат Мопсчета!

#2 Потребителят е офлайн   IvanovB Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 2
  • Регистрация: 16-May 16
  • Gender:Male

Публикувано: 16 May 2016 - 12:49 PM

Здравейте,
имайте предвид, че мопс-а задължително ще има нужда от операция- всичките имат, но иначе имах мопс и препоръчвам!

#3 Потребителят е офлайн   тониБГ Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 12
  • Регистрация: 02-March 16

Публикувано: 17 May 2016 - 02:09 PM

Показване на мнениетоIvanovB, в 16 May 2016 - 12:49 PM, написа:

Здравейте,
имайте предвид, че мопс-а задължително ще има нужда от операция- всичките имат, но иначе имах мопс и препоръчвам!

За пръв път чувам че мопсовете се оперират и то задължително, от какво ако не е тайна?
А иначе по темата, прекрасни кучета.Много умни, послушни и възпитани.Като цяло лесно се гледат .Много силно се превързват, моето е като залепено за мен в къщи, където и да седна тя е в скута ми.Като минус мога да кажа че са доста лакоми, ние доста често си навличаме здравословен проблем от лакомия.Малко повече се скубят но това се оправя с редовното ползване на прахосмукачката.
И като съвет, вземете си куче от развъдник и то легитимен, тогава няма да се налага да се оперират кучетата както прочетох в горният пост!
Успех ви желая, и няма да сгрешите ако си вземете куче от породата.

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

2 потребители четат тази тема
0 потребители, 2 гости, 0 анонимни