Dog.bg Форуми : Рони

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Рони Може би е роден с късмет

#1 Потребителят е офлайн   lillis Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 1408
  • Регистрация: 16-June 08
  • Location:София

Публикувано: 22 November 2015 - 05:57 PM

Вчера ходих във Факултета(кв.Красна поляна)да търся едно куче.Съдбата обаче ме срещна с това страдалче в един двор,отдавна вързано на възел за врата със сезал и така оставено с месеци.Вратлето му беше се разранило до такава степен,че мястото вече миришеше на разложена плът.Откупих го от циганите,грабнах го на ръце за да го махна по-бързо от там,обадих се на моите приятели Детелина и Евгени и закарахме кученцето във втеринарна клиника.В момента е там на лечение за да се предотврати евентуална инфекция.Ще остане няколко дни.След това обаче не знам къде да го настаня докато му търся постоянен дом.Има вариант да пробвам при моите кучета в дворчето,защото е дребосък,но ако те не го приемат-не мога да го оставя.Рони е на година и половина,тежи 10 кг.Късокрак.Много социално кученце,желае постоянен контакт с хора.Търся временен дом за него.0886267643 или ми пишете.

Прикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимка

#2 Потребителят е офлайн   lillis Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 1408
  • Регистрация: 16-June 08
  • Location:София

Публикувано: 26 November 2015 - 11:56 PM

Раната на Рони зараства,лечението е успешно.Благодаря на клиника Майквет за грижите.Кученцето е харесано за Швейцария,но преди това ще трябва да се кастрира и ваксинира.Търся спешно приемен дом докато замине Рони.Може ли някой да приеме до тогава?Сметката в клиниката расте и финансово не мога да си позволя дълго време той да остане там.В момента съм прибрала доста кучета на които търся домове и нямам място при тях.

#3 Потребителят е офлайн   lillis Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 1408
  • Регистрация: 16-June 08
  • Location:София

Публикувано: 03 March 2016 - 12:11 PM

Рони вече е напълно здрав и скоро ще пътува.От 22.11.2015 е в клиника.Не можах да му намеря приемен дом.По-голямата част от сметката,която включва, стационар по 9 лв.на ден,корекция на кожата на мястото на нараняването,лечение,ваксина,реваксинация,е платена,а не е малка..Остават да се платят 276 лв.до 05.03.2016.Ако може някой да ми помогне за плащането на тази сума,може и със заем за да не дължа пари в клиниката,ще бъда благодарна.Имам прибрани кучета от нашия квартал,защото са били застрашени или закарани в Богров и Сеславци и осиновени от там временно от мен,на които търся домове и за тях също имам разходи.Поради тази причина няма да успея навреме да платя сметката в клиниката.

Прикачена снимка Прикачена снимка

#4 Потребителят е офлайн   lillis Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 1408
  • Регистрация: 16-June 08
  • Location:София

Публикувано: 28 April 2016 - 12:49 AM

Рони замина в Швейцария.Една приказка с щастлив край,а бъдещето на кученцето в новата му родина ще е прекрасно.Благодаря на жената,която пожела да помогне на Рони и му подари дом.Благодаря на всички приятели,които бяха до мен и ме подкрепиха.

Прикачена снимкаПрикачена снимка

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни