Dog.bg Форуми : Америйанска стафордширска териерка на 1,5 мес. търси дом

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Америйанска стафордширска териерка на 1,5 мес. търси дом

#1 Потребителят е офлайн   Джорти Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 18-March 13

Публикувано: 30 November 2015 - 10:16 PM

Здравейте,
Преди два месеца, на разходка в планината над гр. Своге, се натъкнахме на една прекрасна женска от тази порода, която е оставена да живее навън. Опитвам се да й намеря дом, където да е гледана и обичана, но за съжаление се оказа, че междувременно е забременяла и родила 4 кученца. Имам желание да поема ваксините на кученцата и да ги дам за осиновяване чрез 'Фермата - приюта в Богорое'. Те живеят навън, до къщата на хората и забелязвам, че стафордширската териерка едва се справя със студа и не знам дали ще издържи зимата!
Края на септемвти месец, когато я видях за първи път беше силна и шаслива, сега обаче се вижда, че й е много трудно! Можете ли да ми помогнете със съвет или човек, който иска приятел от тази невероятна порода! Няколко пъти видях кучето и ми направи впечатление, като изключително интелигентно и умно. Независимо, че е пазач, е много социална, както с хората, така и с кучетата, а също и много изразителна. Можете да ми пишете на имейл anevab@yahoo.com! Мога да изпратя снимки за да се уверите в нейната харизма! Благодаря,

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни