Dog.bg Форуми : Хранителни добавки

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Хранителни добавки Оцени темата: -----

#1 Потребителят е офлайн   german97 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 118
  • Регистрация: 05-January 15

Публикувано: 25 December 2015 - 10:52 PM

Здравейте, весели празници! Пиша тук, защото не мога да дам адекватен отговор на хората с кучето, за което става въпрос. Няма как да ми е безразлично за кучето, защото именно аз го измъкнах като пале от не много хубавия му живот и след известно време гледане в нас(приемен дом) го поверих на хора, които смятах, че ще продължат да се грижат правилно за него.
В момента кученцето е на около година. Майка му е НОК, баща му неизвестен. В началото, когато им го поверих, хората продължиха храненето му с хубава гранула. Неизвестно от кога(вече месеци) започнали да го хранят с евтина такава. Причината е, че бащата на момичето останал без работа, а майка и не получава достатъчно, за да купуват Роял(това му е последната хубава храна).
Оплакаха се, че резултатът е: кучето къса и "пасе" трева, по-често обаче лапва по някоя буца пръст с опит да я изяде или започва да разнася намерени изпражнения и т.н., всичките му действия крещят факта, че кучето не получава нищо необходимо с храната. Тия деяния ги вършело от около преди седмица-две. Състояние на извратен апетит по-скоро не е.
Та обяснявам аз, че кучето трябва да се върне към нормално и правилно хранене, което не включва гранули за по 1-2лв./кг. Наистина са финансово затруднени и искат кучето да получава всичко необходимо, но това всичко необходимо струва пари. Моята идея е за някакви добавки, в които се съдържат достатъчно витамини/минерали. Каквото разгледах по въпроса в Интернет, ми се стори поносимо, като цена и не би натежало много на месечния бюджет, но никога ние не сме прибягвали до употреба на подобни добавки, та ако може мнение. Да,наистина те не могат да заместят пълноценното меню на кучето, но се надявам да решат проблема с разнасянето на изпражнения по време на разходка, докато хората си стъпят на краката. Другият вариант е да се започне даване на по-бюджетен и достатъчно висок клас храна, който да откаже кучето от похапването на споменатите гадории по време на разходка. Но то май не съществува нечовешки бюджетна и що-годе пълноценна храна, т.е. този вариант е пръскане на пари на вятъра за подобен боклук, който кучо яде в момента.

#2 Потребителят е офлайн   mercury Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 28
  • Регистрация: 17-August 13

Публикувано: 31 December 2015 - 11:05 AM

Колатра или АВ (Barbadensis Miller) са двата най добри продукта които можеш да му дадеш.Давам и на двете си кучета.Приемам ги аз и цялото семейство.
Ефектът върху тях и не само е много добър
Тове е здравето!!! Две неща които ветеринар няма да ти каже. :dog:

#3 Потребителят е офлайн   Alia_V Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 238
  • Регистрация: 04-March 10
  • Gender:Female
  • Location:Somewhere there

Публикувано: 01 May 2017 - 02:24 PM

Здравейте продавам италиянска храна maxime14 kg с 50% отстъпка тйъ като сме я пробвали. Вкуса е пилешки.
Телефон за връзка 0888828223
User's Signature

Качена снимка

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни