Dog.bg Форуми : Изгубено Хъски

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Изгубено Хъски забелязано в гр.Банкя

#1 Потребителят е офлайн   bestlap Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 3
  • Регистрация: 21-December 05

Публикувано: 05 January 2016 - 10:38 AM

Здравейте приятели ! На 30.12.2015 сутринта в 9:30ч пуснах моето мъжко хъски на име Рой в двора пред къщата ми където е обичайно да прекарва по-голямата част пред деня в последните 10 години от когато го имам.Той стои по цял ден на вън и когато жела влиза в нас,но във въпросния ден след като го пуснах излязох да изхвърля боклука след точно 15мин. от както го бях пуснал и портата ни бе отворена и него го нямаше.Веднага запалих колата и обиколих безброй пъти целия град Мездра,но без резултат.След 2 дена видях,че е публикувана снимка в една фейсбук страница за намерено хъски и,то бе моето кучето е намерено в гр.София/на 100км от мен/ на Сточна гара.Едно момче го е прибрало и го е хранило два дена спал е вътре при него в апартамента,и на 3-тата сутрин като са станали е започнал да го ръмжи и човека се е изплашил и го е пуснал/принципно кучето ми е много добро и никога не е правил проблеми доста хора са си играли с него/ От там на сетне започнах да си мисля ,че е откраднат защото няма как да 7-8 часа да измине пеша 100км при положение ,че не му е познато и не е ходил на София.На 02.01.2016 и 03.01.2016 кучето ми е било в гр.Банкя в едно къфе е стояло 2 та дни хората са го хранили и доста хора по центъра са го виждали вчера бях в Банкя обиколих целия град над 10 пъти виках го по име ,но не се показа.Кучето ми е още в без известност ще се радвам ако някой го види и го прибере ,ако го викнете по име-Рой предполагам,че ще дойде при вас БЕЗОБИДЕН Е ! След което се свържете с мен по телефона : 0882546101 - Обещавам Възнаграждение !!!

Ето и няколко снимки на кучето:
Качена снимка

Качена снимка

Качена снимка

Качена снимка


Като тази снимка под масата е в кафето - Парк Кафе в гр.Банкя.

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни