Dog.bg Форуми : Помощ при закупуване на Мини йоркширски териер

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Помощ при закупуване на Мини йоркширски териер

#1 Потребителят е офлайн   StoyanY Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 9
  • Регистрация: 30-May 12

Публикувано: 05 February 2016 - 11:44 PM

Здравейте, от Варна съм. Решихме семейството да си вземем кученце порода мини йорки или teacup. Бихме желали да е от развъдниик, а не да си даваме парите по развъдниции или разни борси, предпочиитаме да платим на развъдник който цени породата и се опитва да я развива, вместо на обикновените търгаши. Запознали сме се подробно с характер на породата и нейнитие нужди и сме сиигурни че ще се справим с отглеждането. От Варна сме и бих искал да ми бъде препоръчан развъдник или директно някой развъдник ако прочете моята публикация да се свърже с мен. Това, което ме притеснява и въпреки че ми е малко неудобно ще го споделя е финансовата страна на нещата. Със семейството ми разполагаме с достатъчно средства да се грижим за животното и да го даряваме с любов, но поради стечение на обстоятелствата и скорошното ни пренасяне в ново жилиище бюджета ни е малко ограничени (900лв.) Знам че цената на едно куче се формира от много фактори и оценявам чуждия труд. Ако по-запознатите в форума са на мнение че няма да успеем да си вземем кученце за тази сума, нека също пишат, няма да го приема като обида, ако това е прекалено ниска цена. Благодаря предварително за отделеното внимание.

#2 Потребителят е офлайн   GALI78 Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 2
  • Регистрация: 11-June 08
  • Gender:Male
  • Location:София
  • Skype:

Публикувано: 09 February 2016 - 04:06 PM

Препоръчвам ви горещо да се обърнете към Светла от Варна, не знам цени, но все пак сте съграждани и бихте могли да получите ценни съвети от нея:

http://www.yorkibows...for_the_kennel/
https://www.facebook...ibows.grooming/
User's Signature

Ние с Филип търсим приятели!

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни