Dog.bg Форуми : Смяна на автостъкла?

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Смяна на автостъкла?

#1 Потребителят е офлайн   SisyIv Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 12-February 16

Публикувано: 12 February 2016 - 03:14 PM

Здравейте! Не знам дали тук е правилното място, но пиша с молба за съвет по конкретен проблем. Един камион, движещ се пред мен, ми хвърли камъче, което удари по предното стъкло и го спука от дясната страна. Пукнатината е доста голяма и определено се вижда. След три седмици мъжът ми се прибира от чужбина и искам до тогава да съм го сменила. Моля ви да ми препоръчате читав сервиз, който да се справи навреме. Близо до нас има сервиз на Pilkington и се чудех дали да не го пробвам. Някой от вас ползвал ли е услугите им? Иначе съм чувала добри отзиви за сервизите на "Кобра". Ще се радвам да прочета мнения по темата от патили си. Предварително благодаря :)

#2 Потребителят е офлайн   papata Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 11
  • Регистрация: 17-April 14
  • Gender:Male

Публикувано: 14 February 2016 - 08:47 AM

Смяна на стъкло е от най-обикновената дейност. Просто изберете оригинално стъкло в сервиза, а не евтино. Ако кажете в кой град сте може да има някой от там и да ви даде препоръки.

#3 Потребителят е офлайн   TheCharmedOne Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 9
  • Регистрация: 24-August 17

Публикувано: 15 September 2017 - 12:55 PM

Здравей. Това наистина е нещо много елементарно. Просто е необходимо да си купиш едно стъкло и да повикаш някой приятел да ти го смени. Аз също имах подобен проблем със задната дясна машинка за стъкло и се бях притеснила. Поразрових се в интернет и видях, че има https://www.xparts.b...o-zadna-dyasna. Купих си, викнах една дружка и заедно го сменихме.

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни