Dog.bg Форуми : Борко търси дом

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Борко търси дом

#1 Потребителят е офлайн   TinkerBell Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 28
  • Регистрация: 23-June 15

Публикувано: 24 March 2016 - 02:00 PM

Борко е около 6-годишен чаровник и освен забавен, е и много дзен. Изключително спокоен, много нежен, независимо дали му подаваш храна, галиш го или просто му се усмихваш. Хигиенните му навици са перфектни, а хрисимият му нрав е просто неописуем. Ходенето на повод не му е много силна страна, но с малко мотивация под формата на награди му се получава. Изключително умен, много бързо свиква с новите неща, научава команди за нула време и не спира да се смее. Буквално. Борко от кучетата, които се усмихват, а усмивката му е едно от най-чаровните неща, които съм виждала. Много е спокоен, леко клони към мързеливост, определено дългите разходки не са му приоритет.
Колкото и да ми се иска да съм човека на Борко, трябва да призная, че не съм. И затова Борко търси дом. Мястото, на което Борко е живял досега, е много опасно за него. Всъщност то беше и причината за срещата ни с него. Нахапан, не пил вода от три дни, той беше почти на ръба, когато добри хора го бяха завели на ветеринар. Борко вече е излекуван, чипиран, паспортизиран и му предстои ваксина. Той е едно от най-милите и нежни кучета, които съм срещала и за късмет на някого, си търси човек за осиновяване. Би се справил перфектно както на двор, така и в апартамент. Както вече споменах, Борко не е много активен, предпочита да си лежи спокойно около хора. Разбира се страхотно и с други кучета. За котки - нямам идея, не сме го събирали, но така като го гледам, май по-скоро ще го мързи да се занимава.
Борко се намира в София, но транспортирането му до друг град не е проблем.
Ако искате да се срещнете с Борко, пишете ми, за да му отидем на гости. :)
В момента Борко е на хотел, тъй като няма как да го взема вкъщи. Ето и малко снимки, за да видите точно колко е страхотен. :)
Прикачена снимка Прикачена снимка
Прикачена снимка Прикачена снимка
Прикачена снимка Прикачена снимка

Прикачена снимка Прикачена снимка
Прикачена снимка Прикачена снимка
User's Signature

"Не лъжете, не крадете, за имане не ламтете.
Пари да текат като река Стряма, катафалката ремарке няма.
За всеки ще има земя два на един, но там само с букета и без комин.
Правете добрини напук, защото всичко е до тук."
(Из входния надпис на едни гробища)

#2 Потребителят е офлайн   Devil Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 69
  • Регистрация: 27-March 06

Публикувано: 16 September 2016 - 08:26 PM

помагам... запис за темата
User's Signature

Качена снимка

#3 Потребителят е офлайн   Devil Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 69
  • Регистрация: 27-March 06

Публикувано: 17 September 2016 - 03:27 AM

тел. за връзка? емайл???

абе хора какво ви става тука... 3та тема е без контакти... админите да стегнете дисциплината и правилата ли? ... не че се заяждам, но интернет не е само раздел "Без дом" във форума на дог.бг.
със сигурност ще има част от тези, които ще прочетат обявата за Борко, които нямат регистрация тук... и съм принудена да ги карам да влизат, да се регистрират, да пишат лични, на които я някой отговори или я не отговори...
и така ше изминат година-две... ше седите и ше се Тюхате че никой не иска Борко... е как да го поиска... по телепатия ли? - или да гледа снимките от екрана, да чете поробната информация и да си говори виртуално с Борко: Здравей, фъстък... искам да те взема при мен, кажи на твоите добри хора да те доведат при мен. ако трябва аз ше ида при тях да те взема - но не знам къде живеят. няма кого и да питам. нали ше им кажеш, приятелче. при мене всичко ше имаш - легло, храна, вода, и цял двор за игра. Пепа и Мима са съседските кучета. можеш да си ги бройкаш, не се ревнуват. дано наистина си кастриран, та да не напълниш Махалата с малки Борковци. пБойко ше го избягваш - видиш ли го, крий се. по-далеч от тоя помиар. не, немам нищо против бездомните. ама тоя е на 5 години и мрази всички кучета, които види че са домашни. Много се бие нашия Бойко - като за 5 песа наведнъж. Ама си знае интереса - лигави се с децата, умилква се на майките, варди кокошките на бабите, и къщите на мъжете. Циганин тука не смее да припари - като види Бойко отдалече, бяга колкото може да свари.... та толкоз... а да имам две котки - нали няма да ги тормозиш. те са добрички, бързо ше се сдружите. хем ше ги вардиш от беди и ше ги защитаваш...
а за тебе какво да питам... не се сещам май. каза ли на твоите "добри хорА" че искам да те взема? а да не говориш човешки - как да им кажеш...

и така нататък...
добре звучи, нали?
User's Signature

Качена снимка

#4 Потребителят е офлайн   TinkerBell Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 28
  • Регистрация: 23-June 15

Публикувано: 17 September 2016 - 08:18 AM

Борко е осиновен от прекрасни хора.
User's Signature

"Не лъжете, не крадете, за имане не ламтете.
Пари да текат като река Стряма, катафалката ремарке няма.
За всеки ще има земя два на един, но там само с букета и без комин.
Правете добрини напук, защото всичко е до тук."
(Из входния надпис на едни гробища)

#5 Потребителят е офлайн   Devil Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 69
  • Регистрация: 27-March 06

Публикувано: 17 September 2016 - 11:49 PM

:dog: грешката е моя предимно - не обърнах внимание на датата...
извинявам се :bm_008:
User's Signature

Качена снимка

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни