Dog.bg Форуми : Френчи

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Френчи

#1 Потребителят е офлайн   Сони Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 2
  • Регистрация: 24-March 16
  • Gender:Female

Публикувано: 24 March 2016 - 05:56 PM

Здравейте извинявам се но ми е за първи път да пиша във форум и незнам точно как да формулирам самата тема.Имам си френски булдог на 3 години е и буквално за половин час му отказаха задните крачета както си играехме той си легна и след 30-тина минути го повиках и той си влачеше крачетата веднага го заведох на лекар и той ми каза че вероятно му е прещипан някой нерв но така е от 4 дена вече. Моля ви дайте ми някакъв съвет

#2 Потребителят е офлайн   Chiita Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2796
  • Регистрация: 01-February 06
  • Gender:Female
  • Location:третия етаж...

Публикувано: 24 March 2016 - 06:14 PM

Признаците са за дискова херния , особено ако има болка. Трябва ви адекватна ветеринарна помощ. От кой град сте / Може би ще ви се наложи да отидете в София в ЦВК защото там правят операции при такива случаи , ако нещата не могат да се решат с консервативно лечение . Нали го лекувате в момента ?Има или няма дълбока чувствителност ?
User's Signature

Качена снимка

#3 Потребителят е офлайн   Сони Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 2
  • Регистрация: 24-March 16
  • Gender:Female

Публикувано: 24 March 2016 - 06:32 PM

Показване на мнениетоChiita, в 24 March 2016 - 06:14 PM, написа:

Признаците са за дискова херния , особено ако има болка. Трябва ви адекватна ветеринарна помощ. От кой град сте / Може би ще ви се наложи да отидете в София в ЦВК защото там правят операции при такива случаи , ако нещата не могат да се решат с консервативно лечение . Нали го лекувате в момента ?Има или няма дълбока чувствителност ?

От София съм попринцип и не няма болка има съвсем лека чувствителност.

#4 Потребителят е офлайн   Chiita Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 2796
  • Регистрация: 01-February 06
  • Gender:Female
  • Location:третия етаж...

Публикувано: 25 March 2016 - 05:45 PM

Нужна ви е точна диагноза , за да се вземе решение за правилно лечение . Отидете в някоя клиника , в която ще може да се направят нужните изследвания . И при прищипан нерв , има болка . С подобни симптоми е едно генетично заболяване , парализа , започваща от задните крака , но без болка ( дегенеративна миелопатия ) , но тя започва когато кучето е в доста по зряла възраст над 7-8 години и повече.
User's Signature

Качена снимка

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни