Dog.bg Форуми : Правилният избор при покупка на кане корсе? Помощ!

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Правилният избор при покупка на кане корсе? Помощ!

#1 Потребителят е офлайн   Itty Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 31-May 16

Публикувано: 31 May 2016 - 01:32 PM

Здравейте на всички! С годеникът ми, сме запленени от царствения вид и характер на тези, прекрасни кучета, кане корсо. До скоро живеехме в много малък апартамент, но след закупуването ни на голям имот с двор, реших да му направя подарък! Изчетог хиляди сайтове, форуми и мнения за породата, но в едно нещо се колебая много! Има много противоречиви мнения, за развъдниците в България! Кучето, което искам да закупя за подарък трябва да е мъжко, с черна или сиво/синя украска! Желая да не е само домашен любимец! Искам да доставя удоволствието на мен и мъжа ми, както да имаме добър приятел, така и да се гордеем с постиженията му на състезания (при възможност ), така и да се радваме на поколението му! Моля да ми препоръчате развъдници, от които сте доволни и гарантират за качеството на породата! И без да прозвучи грубо...моля да ми дадете приблизителна сума, за разноските по храната,вет.клиники, удобства за него и други на месец. Наясно съм,че е голямо куче и идва със своите отговорности и грижи и искам преди да поемем грижите на този мил гигант, да знам, че ще имаме възможността да се грижим за него, както трябва и той да бъде щастлив! Сигурна съм, че тепърва ще изникнат още много въпроси, но първо искам да знам, дали взимам правилното решение и да бъда отговорна към избора си! Благодаря ви и се извинявам, ако подобна тема съществува във форума! Весел и усмихнат ден от мен, засега! :)

#2 Потребителят е офлайн   blackburn Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 376
  • Регистрация: 02-October 10
  • Gender:Male
  • Location:Пловдив
  • Interests:German Shepherd Dog

Публикувано: 31 May 2016 - 01:57 PM

Здравейте,
Аз мога да Ви кажа само, как и от какво бъдещото Ви кученце ще бъде щастливо.
Това обаче не е свързано със средства и възможности..... :md_064:
User's Signature

Днес някой седи на сянка, защото преди много време някой друг....... е посадил дърво.
http://www.nuadarits.net

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни