Dog.bg Форуми : Ревност

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Ревност

#1 Потребителят е офлайн   Demonstar Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 10
  • Регистрация: 06-June 16
  • Gender:Male

Публикувано: 06 June 2016 - 08:09 PM

Здравейте.Като ново регистрирал се,първо да поздравя колегите.Бъдете здрави,вие и любимците ви.
Та за моя случай.Имам доберман на 7мес.,който отглеждам в домашни условия от шестата седмица след раждането.Имал съм два добермана от 1998 до 2011год. но съм ги гледал в двора а този уникален случай живее у дома.Всеки път когато съпругата ми седне до мен и се сгуши,той почва да ревнува,досажда и ,бута я,навира се между нас и хапе на игра.Втория проблем е ,че постоянно иска да хапе на игра и да гризе нещо.Разбирам ,когато си сменяше зъбите но този момент отмина.Не ми се изброяват всичките му бели и унищожени предмети цветя и т.н.Та въпросът ми е;Има ли някакъв период да улегне,примерно като вземе да вдига крака като пишка,пубертет или...?За първи път гледам куче у дома и не съм се сблъсквал с това.Инатът му е безграничен,въпреки че е послушен докато не остане сам,дори и за пет минути.
Благодаря предварително.Поздрави.
Ето го и него,тук е на 5 мес.
Прикачена снимка

#2 Потребителят е офлайн   jijafka Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 587
  • Регистрация: 27-July 07
  • Gender:Female
  • Location:Sofia

Публикувано: 12 June 2016 - 09:53 AM

Здравейте,

с няколко думи - просто имате доберман. :ab_041: Не е нещо нетипично за тях, а напротив съвсем нормални неща за тази възраст.

И да, ще улегне някъде след третата година. Полагайте повече усилия да изразходвате енергията му - дълги разходки, игра, работа.

Нашата принцеса също ревнува когато с приятеля ми сме един до друг или се гушнем, тя е първа писта да дойде между нас. Просто са такива, искат внимание, по-възможност цялото! :db_046:
User's Signature

Качена снимка
Качена снимка

#3 Потребителят е офлайн   Demonstar Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 10
  • Регистрация: 06-June 16
  • Gender:Male

Публикувано: 12 June 2016 - 06:09 PM

Много благодаря за отговора. :mg_062:

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни