Dog.bg Форуми : Съмнение за перитонит

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Съмнение за перитонит

#1 Потребителят е офлайн   Arnimops Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 08-June 16

Публикувано: 08 June 2016 - 10:14 AM

Здравейте.
Пиша тук с надеждата ако някой се е сблъсквал с тази болест да ми даде съвет. Всичко започна с болно гърло. Частичен отказ да се храни. Лекуваха го с антибиотик инжекционно, после и през устата. Мопса ни е на 10 години. При първото посещение на клиниката към университета в Стара Загора разгледаха всички органи и установиха , че са наред. Само левкоцитите доста увеличени. Препоръчаха продължение на антибиотика с инжекции. През това време кучето съвсем спря да се храни. Второто посещение донесе лошата новина- съмнение за перитонит. Искат да го оперират за да видят?!.. Притеснява ме , че вече е много възрастен и не знам дали ще преживее операцията. Левкоцитите след втория цикъл инжекции са намалели, но пак са над нормата. Това, което четох за перитонита също буди съмнения в мен, защото повечето симптоми като болезнен корем, висока температура, плитко дишане не са налице. И докторите не са сигурни в диагнозата си. Сега мопса ни е с абокат през който два три дни ще му се влива антибиотика венозно. През това време трябва да решим за операцията. Много съм объркана и много ми е тежко. Вече месец се мъчим да го излекуваме. Моля за съвет...

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни