Dog.bg Форуми : търсят се стопани за френско булдоче

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

търсят се стопани за френско булдоче отговорни и отдадени

#1 Потребителят е офлайн   ddeniss Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 3
  • Регистрация: 09-June 16

Публикувано: 09 June 2016 - 10:21 PM

Здравейте, имам две кучета, но така се получи, че помогнахме с гледането на куче на позната. След известно време и отлагане стана ясно, че няма къде и как да се организира да си го вземе. Франки е френско булдоче на годинка и половина с паспорт, ваксиниран и обезпаразитен , добре гледан. Той е много мил, гальовен и прекрасен, с перфектни хигиенни навици, чудесен характер, игрив и гальовен. Такова куче не би трябвало даже да се предлага. Мъчно ми е...Лично аз съм човек, който би се грижил за кучето си винаги и на всяка цена , за мен няма такова нещо като не мога.Именно заради това не мога да задържа трето, чуждо куче, защото имам отговорност към моите две, които са и по-едра порода. Той се дава на човек, който ще пише грамотно, което за мен е някакъв вид селекция, много отговорен, със сериозно отношение към живота и живите същества. Семейства с малки деца изобщо не са предимство. Може да е семейство,може да не е, може да е сам човек, по-скоро най-важното е смилена и отговорна личност. Човекът, който ще го вземе да си дава ясна сметка, че това е отговорност за много дълго, да си прецени за потенциалните промени и пътувания, които биха могли да възникнат. Благодаря за вниманието.

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка


Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни