Dog.bg Форуми : Чуденка за изходният материал

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Чуденка за изходният материал

#1 Потребителят е офлайн   Nedqlkommm Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 2
  • Регистрация: 18-June 16

Публикувано: 18 June 2016 - 04:06 PM

Здрасти от един новак във форума.Имам пупи на 4 месеца и имам следната чуденка-сутрин изходният материал на пупито е добре,на обяд е с добра форма но по-меко а вечер е като пихтия.Преди месец пак беше така,ходихме на вет и ни дадоха антибиотик с пробиотик първият път а вторият път /след 5 дни/ ни увеличиха антибиотика и храна на роял канин за стягане това за още два дни.Изходния материал беше се оправил но сега пак.Не ми се ходи на вет пак,че тука са едни само антибиотик дават за всичко а не ми се тъпче пупа с лекарства.Държах го гладен 12часа на оризова вода/която само близваше/ и после варен ориз с малко гранула от неговата два дни.Сега е по-добре изходният материал но вечер си е пак почти като пихтия.Ако някой е имал подобна ситуация или идея да помага.Предварително благодаря.

#2 Потребителят е офлайн   german97 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 118
  • Регистрация: 05-January 15

Публикувано: 19 June 2016 - 08:40 AM

А с каква храна храните кучето по принцип? Може точно тя да не му се отразява добре.

#3 Потребителят е офлайн   Враца_Баце Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 55
  • Регистрация: 18-January 16

Публикувано: 19 June 2016 - 02:13 PM

А дали не преяжда???

#4 Потребителят е офлайн   Nedqlkommm Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 2
  • Регистрация: 18-June 16

Публикувано: 20 June 2016 - 07:53 AM

Здравейте,първо храних пупито с една английска суха храна която е добро качество но гранулата на pyppy large breed е много ситна а и тогава беше същата ситуация с изходният материал и я смених с acana puppy large breed.Смяната я направих за две седмици.В началото съм давал малко повече от acana но сега давам на пупа колкото пише на опаковката и пак същата ситуация.Пупито не е дебело:),ребрата му се виждат леко и за това не ми се иска да му намалям още храната.Поздрави

#5 Потребителят е офлайн   koniarska Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 2842
  • Регистрация: 25-July 07
  • Gender:Female
  • Location:София
  • Skype:

Публикувано: 21 June 2016 - 10:36 AM

Не е добре често да сменята храната,изберете такава без царевица и глутен.Обезпаразитено ли е животното? От предозиране също е напълно възможно, за това не е зле наистина да намалите дажбата.Някакви изследвания пускали ли сте? Копро проба примерно? Гиардия? Освен сухата храна яде ли нещо,като добавка,лакомства и т.н.Какъв ви е режима на хранене? Ако искате пробвайте с Нутрам - на 4 м. би трябвало да яде три пъти на ден.
User's Signature

PUNISH THE DEED , NOT THE BREED !

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни