Dog.bg Форуми : Каква порода е ?

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Каква порода е ?

#1 Потребителят е офлайн   CobraXRS Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 19-June 16

Публикувано: 19 June 2016 - 04:46 PM

Прикачена снимкаТова ми е първото куче , един приятел на семейството ни го подари каза , че майката е пинчер , бащата също , но дядото не е бил чистокръвен така обясни . Ходихме на ветеринар той каза , че кученцето ми има всички черти на пинчер но козината и цвета нещо не били като за пинчер . Лично мен не ме вълнува чистокръвно ли е , но все пак ми е интересно . Благодаря на всички отговорили

#2 Потребителят е офлайн   Бискит Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 138
  • Регистрация: 24-June 13
  • Gender:Not Telling

Публикувано: 20 June 2016 - 03:55 PM

Прави ми впечатление, че напоследък тук пишат само нови потребители и никой не си прави труда да им отговаря. Напълно нормално! Едни и същи неща са обяснени стотици пъти...трябва само някой да си направи труда да прочете преди да отвори поредната безсмислена тема! Кучето Ви не е представител на НИКОЯ порода! Ако беше, със сигурност щяхте да притежавате документи за произход, съответно порода! Лично аз нищо пинчерско не виждам в животинката, но това все пак не означава, че кучето е втора ръка и не заслужава обич и грижи! Най-интересни са ми такива хора, дето хем, няма значение дали и каква порода е, хем питат (ей така, от любопитство). Всъщност, кучето може и да и има пинчерска кръв, но вие няма как да знаете това, защото...
П.п: Да ви е живо и здраво кученцето, много е красиво!

#3 Потребителят е офлайн   Враца_Баце Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 55
  • Регистрация: 18-January 16

Публикувано: 21 June 2016 - 05:22 AM

Показване на мнениетоБискит, в 20 June 2016 - 03:55 PM, написа:

Най-интересни са ми такива хора, дето хем, няма значение дали и каква порода е, хем питат (ей така, от любопитство).

:ba_025:

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни