Dog.bg Форуми : СПЕШНО! ТУМОР НА МЛЕЧНА ЖЛЕЗА ПРИ ЖЕНСКА КОТКА

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

СПЕШНО! ТУМОР НА МЛЕЧНА ЖЛЕЗА ПРИ ЖЕНСКА КОТКА

#1 Потребителят е офлайн   NaDeNcEtO 88 Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 29
  • Регистрация: 24-August 13

Публикувано: 30 June 2016 - 10:04 AM

Здравейте мили хора! Имам женска котка,която е на възраст 7-8 години,никога не е раждала, не е приемала никакви лекарства против разгонване и стои само в къщи. От началото на годината започнаха обаче проблемите. :( Съвсем случайно като я гушнах напипах някакво топче (беше малко). След около месец то порасна.Веднага отидохме на лекар. Оказа се най-лошото-ТУМОР НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА!Веднага насрочихме дата за операция.Направихме първо кръвни изследвания и снимка на бял дроб (за евентуални разсейки).Нямаше разсейки в дроба.Отстранихме топчето,но се оказало че има метастази в лимфния възел,поради което и него са махнали!Махнахме конците и сякаш всичко беше ок.След 2-3 седмици отиваме на контролен преглед и да насрочим дата за кастрация (така ни посъветва лекаря),НО оказа се че на мястото на отстранената жлеза има още някакви топчета. :( Лекаря каза по време на кастрацията ще отворим и тази операция,за да видим какво е това и да сме сигурни (оказаха се конци,които не са се разградили).И така се прибрахме в къщи спокойни че вече сме здрави. Но явно не е било така! :((((( След около месец започнах да напипвам нови топчета (кои по-малки ,кои по-големи),но много и по цялият корем.Днес отидохме на преглед и се оказа,че това са нови туморни образования.Но този път нямаше надежда. ;((((( Имахме 2 варианта: 1- да направим нови 2 операции за отстраняване на двете редици млечни жлези или да я оставя така докато изкара и да се преспи. Като лекарят не дава никаква гаранция,че след евентуална нова операция,котката ще се оправи и ще живее! Изправена съм пред една страшна дилема,не знам какво да направя така че да бъде най-добре за нея.Искам да живее,но ако тази операция ще бъде безсмислена защо само да мъча животинката?! ;((((((( МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ МИ И ДАЙТЕ ПРЕПОРЪКИ!БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО!

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни