Dog.bg Форуми : Проблем с куче на 4 годнини

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Проблем с куче на 4 годнини Оцени темата: -----

#1 Потребителят е офлайн   Хрис_ Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 16-July 16
  • Gender:Female

Публикувано: 16 July 2016 - 04:49 PM

Здравейте!

Имам женски ам стафф на 4 години. По принцип, възпитано и благо животниче. От няколко месеца обаче живеем в апартамент. До преди това тя винаги си е имала двор (съвсем не малък) и хиляди занимавки в него!
От както е в апартамента, Рея се промени доста. Основния проблем е на разходките, разбира се. Вкъщи не прави нищо, което не й е позволено (е, освен да си позволи да се качи на дивана, докато ни няма) - не къса кабели, обувки, дрехи; не лае, не вдига шум и т.н.
На разходки обаче е нещо ужасно! Преди никога не е било така, за това и съм решила, че вероятно е от липсата на двор. ----> Постоянно яде боклуци и котешки изпражнения!!!! За изпражненията винаги й е било трудно да им устои, но от боклуците беше отучена! Съответно аз се скарвам, извиквам я, а тя знае, че ще последна караница и ме заобикаля, което ме вбесява допълнително! След малко отново отива на същото място, отново започва да си похапва мизерийки, а щом я извикам - заобикаля на поне 2 метра от мен!!! Тотално се вбесявам, ступвам я и я наказвам да седи мирна. Така, това се получава, но само ако не се появи котка... А Рея имаше 2 котки, с които живееше, дори спяха на едно място! Преди винаги съм можела да я контролирам и за котките! Сега обаче си изоглави тая гадинка!
Разходките с нея са станали страшно напрягащи, а не искам да е така! Тя все пак е домашен ЛЮБИМЕЦ!

Моля Ви, дайте някакви съвети... Какво не правя правилно!?!?!?!

Благодаря предварително!

Поздрави,
Хрис и Рея

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни