Dog.bg Форуми : От къде да си взема чихуахуа?

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

От къде да си взема чихуахуа?

#1 Потребителят е офлайн   svetlana21 Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 2
  • Регистрация: 25-July 16

Публикувано: 25 July 2016 - 09:34 PM

Предварително се извинявам, че пускам нова тема, но не знаех къде да отправя запитването си. Ситуацията ми е следната. Решихме да си вземем кученце като първото място, на което проверихме бяха обявите в интернет. Постепенно стигнах и до вашия форум, който напълно ме отказа от тази идея да търся там. Насочих се към развъдника в Златица. И въпросът ми е, че гледахме и кученца от Пловдив и по-специално Рая догс. От прочетеното останах с впечатлението, че те не са истински развъдник. Четох и мненея, но пък повечето са стари. А във фб страничката им гледам много доволни стопани. Засега сме решили да се доверим на кученце от Златица, защото за там сме сигурни в здравословното състояние, породата... поправете ме, ако греша, но сега започнахме да се чудим и за тези от Пловдив (забравих да спомена, че сме от Пазарджик)
Бих се радвала, ако ме посъветвате кое ще е по-добре. Искаме на първо място здраво кученце, гледано в добри условия досега.

#2 Потребителят е офлайн   тониБГ Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 12
  • Регистрация: 02-March 16

Публикувано: 26 July 2016 - 04:05 PM

Здравейте, пишете на тези пощи. Зная със сигурност че имат кученца родословни ще се разберете.
Марина Иванова izi terminator@abv.bg
Радослава Палешутска galleriachio@abv.bg
Нора Антова nda.antova@gmail.com

Успех ви желая.

#3 Потребителят е офлайн   dmm Икона

  • Rott Group
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 4360
  • Регистрация: 02-June 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 26 July 2016 - 07:01 PM

Показване на мнениетоsvetlana21, в 25 July 2016 - 09:34 PM, написа:

Предварително се извинявам, че пускам нова тема, но не знаех къде да отправя запитването си. Ситуацията ми е следната. Решихме да си вземем кученце като първото място, на което проверихме бяха обявите в интернет. Постепенно стигнах и до вашия форум, който напълно ме отказа от тази идея да търся там. Насочих се към развъдника в Златица. И въпросът ми е, че гледахме и кученца от Пловдив и по-специално Рая догс. От прочетеното останах с впечатлението, че те не са истински развъдник. Четох и мненея, но пък повечето са стари. А във фб страничката им гледам много доволни стопани. Засега сме решили да се доверим на кученце от Златица, защото за там сме сигурни в здравословното състояние, породата... поправете ме, ако греша, но сега започнахме да се чудим и за тези от Пловдив (забравих да спомена, че сме от Пазарджик)
Бих се радвала, ако ме посъветвате кое ще е по-добре. Искаме на първо място здраво кученце, гледано в добри условия досега.

Поздравления да се ориентирате към развъдник. "Zlatica Mountain" е много добър избор. Рая догс сега научавам за такъв на чихита, звучи ми като "кучета на едро"
User's Signature

Не са ме е хапали кучета, ... само хора! - М. Монро

#4 Потребителят е офлайн   dmm Икона

  • Rott Group
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 4360
  • Регистрация: 02-June 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 26 July 2016 - 10:42 PM

Реших да погледна какво е "Рая догс" и си потвърдих съмненията. Това не е развъдник, това е ферма, а каквото няма в наличност набавя от произволни източници - други ферми, търговци или домашно развъдени. Не се лъжете по положителните мнения, които сте прочела за тях. Интелигентен човек сте, видно, можете да направите разлика между кон и кокошка. А не виждам разстояние от 150 км какво ви плаши?! Някои хора пропътуват хиляди км и чакат месеци, за да вземат от добър развъдчик ...
Мислете, четете и преценете. Избирате част от бъдещето си :)
User's Signature

Не са ме е хапали кучета, ... само хора! - М. Монро

#5 Потребителят е офлайн   Ancheto Икона

  • Да се радваш на живота като чихи <3
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 4922
  • Регистрация: 18-May 06
  • Gender:Female
  • Location:Варнааааа
  • Interests:Anfaris.King Chihuahuas kennel
    +359 884 733 611
    skype : anna_maria_dimitrova
  • Skype:

Публикувано: 27 July 2016 - 03:40 AM

Здравейте,

Освен изброените развъдници има развъдник
Marsis Angels,
Candy Royals,
Anfaris King.

Успех в търсенето!


#6 Потребителят е офлайн   IlianaP Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 27-July 16

Публикувано: 27 July 2016 - 10:56 AM

Или пък от развъдник SHOLIN VIKRIS - www.chihuahua.bg, info@chihuahua.bg
Занимават се от има-няма 12 години, случайно са ги пропуснали :smile:
Моето съкровище е от там и е прекрасен! :af_089:


#7 Потребителят е офлайн   svetlana21 Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 2
  • Регистрация: 25-July 16

Публикувано: 28 July 2016 - 08:34 PM

Благодаря на всички, които отговориха. За Рая Догс изобщо не искам и да си помислям след всичко прочетено и след като се свързах с момиче, което си е взело кученце от тях и края се е оказал фатален. Не желая да коментирам тези търговци!
В крайна сметка днес взехме кученце от едно семейство, което си ги гледа вкъщи. Майката е от Шолин Викрис, a бащата е от Златица. Погледнах родословията, видях кучетата! Перфектни! Дори, ако не се лъжа с майката ходят по изложби. Изключително съм щастлива, че попаднах на тези хора! А за кученцето нямам думи - любов от пръв поглед. Предполагам знаете чувството, когато го погледнете и знаете, че точно това е вашето куче! Още веднъж благодаря на всички, които се включиха!

#8 Потребителят е офлайн   lilia07 Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 01-August 16

Публикувано: 01 August 2016 - 08:27 AM

Здравейте, взехме си кученце, дадоха ни го за чихуахуа, Но на мен ми прилича на пинчер. Моля някой компетентен да си каже мнението. Не че е от значение породата за нас, ние си го харесваме, но искам да знам. На 2 месеца е и тежи 780 гр. Много игриво.
Ето го:
http://jujata1.snimk...921459.37260445
http://jujata1.snimk...921459.37260440
http://jujata1.snimk...921459.37260441

#9 Потребителят е офлайн   optimeon Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 11
  • Регистрация: 15-December 17

Публикувано: 25 January 2018 - 10:37 PM

Колко е цената на кученцето

#10 Потребителят е офлайн   Warnerillug Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 7
  • Регистрация: 21-December 18
  • Location:142512
  • Interests:Wine tasting
  • Skype:

Публикувано: 15 January 2019 - 03:18 AM

решил съм да изкарам светлинки в огледалата, които да светят, когато отключа колата. Дайте ми идея от къде най-лесно мога да взема ток за целта. Плафона ми се струва излишно труден вариант.

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни