Dog.bg Форуми : Малки котенца на 2 седмици!Отглеждане Помощ!

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Малки котенца на 2 седмици!Отглеждане Помощ!

#1 Потребителят е офлайн   x9206i Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 27-July 16

Публикувано: 27 July 2016 - 03:40 PM

Не знам какво да правя, котката ни роди 4 котенца и досега всичко беше супер, докато не се върна с разкървавен крак и не иска да ходи при малките, защото я боли. Аз какво ли не направих, опитах първо с краве мляко и спринцовка( след което прочетох, че било голяма грешка). Един път сложих майката при тях да се нахранят, но това им беше.Сега постоянно плачат, и аз заедно с тях. Много ми е мъчно.
Сега съм им купила човешко бебешко мляко и биберон от ветеринарен магазин (който се оказа голям и май ще продължа със спринцовка) разредих им, опитах да ги нахраня, но не искат и поястоянно мяукат.
Поръчала съм котешко мляко, но ще го доставят чак след 2 дни. Не знам дали ще издържат до тогава. Не разбирам, защо дори и със спринцовката не искат, не би ли трябвало да са гладнички. Гледам, че са поотслабнали, треперят от време на време. Масажирам им коремчетата и дупенцата с влажно парцалче, но само пишкат, което най-много ме притеснява.
И ако може да ми кажете бебешкото мляко как да го разреждам. Шишенцето ми е 50 мл, на което аз слагам лъжичка и половина от бебешкото мляко.

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни