Dog.bg Форуми : Търси нов дом спешно

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Търси нов дом спешно

#1 Потребителят е офлайн   desires Икона

  • Група: Validating
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 04-August 16

Публикувано: 04 August 2016 - 11:27 AM

SOS
Здравейте, спешно търся нов дом за кучето си Макс – питбул териер на 7г. от Казанлък.
С голяма мъка и нежелание трябва да се разделим с него т.к. със сина ми заминаваме след 20 дена за САЩ и в последния момент се оказа, че няма на кого да го оставим или дадем. Разчитам на Вашата помощ да намерим подслон и нов дом на Макс.
Роден е през юни 2009г. Окраска – кафяво с бяло, пъстри очи, червен нос, среден на ръст; отгледан и живее от бебе в апартамент. Има изградени хигиенни навици, спи на своето място /много рядко се е случвало през нощта да ходи до тоалетна в банята – до сифона/. Обича разходките, да рови със задни лапи, да играе и гризе пръчки, зимата се рови в снега, но обича да е на топло /пред печката :smile: /. Знае и изпълнява основни команди, слуша и разбира; поддава се на обучение. Не прави никакви поразии в къщи, спокоен е, знае си мястото и къде му е разрешено да ходи или не. Много обича стопаните си. Не съм го пускала свободно с други кучета; има приятелка – немска овчарка от съседна къща, но си играят през оградата. Разхожда се спокойно из града; понася намордник. Има паспорт. Редовно е ваксиниран, обезпаразитяван и е кастриран.
Да, породата звучи страшно и може да е по-трудно т.к. породата си има нрав, но мисля че ще се привърже към човека, който ще го гледа /определено разбира кой го гледа, храни и обгрижва/.

Ако някой прояви интерес контакт на личен имейл и телефон: r.de4kova@abv.bg ; 0889693578

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни