Dog.bg Форуми : Временно отглеждане

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Временно отглеждане

#1 Потребителят е офлайн   krsy Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 2
  • Регистрация: 18-September 16

Публикувано: 18 September 2016 - 06:46 PM

Здравейте. Пиша с една молба за съвет или за помощ.
Търся временен дом на кученцето ми. Става въпрос за месец ноември, град София.
Ситуацията е изключително неприятна, но някой път наистина не зависи от мен и няма как да го предвидя.. Живея под наем, но имам изключителни проблеми с хазяйката ми, нещо което въпреки неудобството не даваше индикации, че ще се наложи да се стигне до там да се изнеса. Вече съм дала месечно предизвестие, но тъй като е преди изтичането на договора, въпросната жена не желае да ми върне даденият от мен депозит и това затруднява моето следващо изнасяне чисто от финансова гледна точка. Поради тази причина не мога да изляза и да вляза в нов апартамент веднага.
Тук идва проблемът- Кара- 4 месечно кученце,ноември ще бъде на 5, породата е каракачанка. Кученцето е научено изцяло на хигиенни навици, изключително любвеобилна и гальовна. Обича плюшени играчки повече от всичко. Досадна е понякога и постоянно търси някой, с когото да си играе и да се закача. Малка топка щастие е. Там където аз ще отседна за малко е невъзможно да я взема тъй като там вече има куче и пространството не е особено голямо.

Това, което предлагам в помощ на този, който реши , че може да ми помогне по някакъв начин, е пълно покриване на храната, лакомствата и каквото смятам, че й е необходимо. Изключително добре гледана, обичана много и обгрижвана е, смятам дори че е леко глезена. Излишно е да споменавам, че има всички ваксини, вътрешно и външно обезпаразитявана е всеки месец. Вечерите, в които не ви се занимава, имате работа или каквото и да било, ще я взимам за вечерните й разходки, но това е въпрос на лична договорка, разбира се..Като цяло търся човек, който има време да се занимава с нея, да й обръща необходимото внимание и да й дава дългите разходки, от които се нуждае. Тя просто се нуждае за малко от покрив и някой, който да я обича, защото съм безкрайно отчаяна и наистина не мога да я взема при мен за този месец. Никой от приятелите ми няма тази възможност за съжаление и наистина се нуждая от помощ. Хотелите, които погледнах за месечна грижа наистина надхвърлят това, което бих могла да си позволя, а и бих искала да е в обстановка максимално близка до тази, в която се отглежда.

Качвам и снимка на моята Кара.
Ще се радвам на всякакви съвети и мнения...

Снимка (и)

  • Прикачена снимка


#2 Потребителят е офлайн   krsy Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 2
  • Регистрация: 18-September 16

Публикувано: 19 September 2016 - 09:37 PM

Склонна съм дори и на някакво месечно заплащане за това някой да се навие да гледа това кученце... наистина нищо не струва освен внимание и любов..

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни