Dog.bg Форуми : Светещ медальон

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Светещ медальон

#1 Потребителят е офлайн   german97 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 118
  • Регистрация: 05-January 15

Публикувано: 30 October 2016 - 09:00 PM

Здравейте! Имаме един светещ нашийник, който не свети зле, но се губи в козината на момата, та не винаги се вижда много добре особено, ако батериите са леко отслабнали и не огрява земята около нея :ab_041: . Иначе нашийника няма грешка за момъка, който е доста по-късокосмест.
Та се замислям за един флашер. Какво ви е мнението за тях? На мен ми харесва идеята, че е по-компактен от светещия нашийник, за който така и така не закачам повод и куча става куч с два нашийника :ab_041: . Флашера се закача за нашийника, с който е кучето и нямаш грижи :ab_041: . Но ме притеснява това, че момата е доста активна и да не го посее някъде след малко тичане :ab_041: . Масово предлаганите на пазара флашери ми изглеждат твърде лесни за чупене особено от едно голямо активно куче http://p1.akcdn.net/...aljon-1342.jpg. Разбира се, има и флашери за 55лв., които не изглеждат лесни за чупене, но за тези пари по-добре да и взема нещо по-стойностно от светещ медальон :ab_041: . Флашерите на Рогз ми изглеждат не толкова ненадеждни. Някой ползва ли такъв http://static.wixsta..._1.2_75_png_srz ?
Приемам и оферти за добри светещи нашийници, които ще се виждат въпреки козината(тя не е дългокосмест НОК, но все пак е по-рошава от един далматинец например :ab_041: ) и са надеждни до толкова, че да може да се ползват и с повод.

#2 Потребителят е офлайн   aldald Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 641
  • Регистрация: 05-August 11
  • Gender:Female

Публикувано: 31 October 2016 - 08:11 PM

аз ползвам най-простите от Китай - My link Щипката е метална - не сме загубили ни едно, но и да загубим - при тази цена....

#3 Потребителят е офлайн   german97 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 118
  • Регистрация: 05-January 15

Публикувано: 01 November 2016 - 07:03 PM

И нашия нашийник е от там, но тогава чаках 2 месеца да пристигне. Знам, че пратките по принцип идват по-бързо, но на мен явно такъв ми бил късмета :ab_041: . Затова ако поръчвам нещо сякаш предпочитам да е от наш магазин.

#4 Потребителят е офлайн   aldald Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители
  • Мнения: 641
  • Регистрация: 05-August 11
  • Gender:Female

Публикувано: 01 November 2016 - 08:14 PM

Ако е с платен транспорт идват по-бързо. Но не мога да съм 100% сигурна.

#5 Потребителят е офлайн   rosibg Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 4
  • Регистрация: 26-January 17
  • Gender:Male
  • Skype:

Публикувано: 26 January 2017 - 10:44 AM

:ba_025:

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни