Dog.bg Форуми : Не спира да скимти!

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Не спира да скимти! Оцени темата: -----

#1 Потребителят е офлайн   Roni1320 Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 3
  • Регистрация: 12-July 16

Публикувано: 10 December 2016 - 01:07 PM

Здравейте! Имам голям проблем с кучето ми. То е немски шпиц среден на 7 месеца. Живее с нас от половин година. В началото беше супер, бързо се учеше, проблеми със стоенето сам не съм имала. Изместихме де се в Русе, понеже уча тук. 1 месец всичко е наред, но после през 20 минути ходи на вратата и скимти, с което показва кожюга му се ходи до тоалетна. Освен това през почти цялото време обикаля и скимти. Скача по прозорците или просто си обикаля и скимти докато не му обърна внимание. Немога дори за 1 минута да го оставя, защото пак започва да скимти. Смятам че му обръщам достатъчно внимание. Играем на си, гушкаме се. Това негово поведение напоследък започва да ме изнервя. Ужасно много го обичам, но да немога и до банята да отида си е изнервящо. Незнам какво да правя. Купувах му играчки, излизаме през 2 3 часа, когато мога, каквото и да правя спирам от време на време, за да му обърна внимание но той не спира..

#2 Потребителят е офлайн   blackburn Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 376
  • Регистрация: 02-October 10
  • Gender:Male
  • Location:Пловдив
  • Interests:German Shepherd Dog

Публикувано: 13 December 2016 - 07:39 PM

Затова скимти.......
" каквото и да правя спирам от време на време, за да му обърна внимание но той не спира" :mg_062:
User's Signature

Днес някой седи на сянка, защото преди много време някой друг....... е посадил дърво.
http://www.nuadarits.net

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни