Dog.bg Форуми : Осиновен ротвайлер на 4 години проблем с агресия

Към съдържанието

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Осиновен ротвайлер на 4 години проблем с агресия

#1 Потребителят е офлайн   4o4ka Икона

• Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Покажи галерията
  • Група: Потребители

Публикувано: 13 February 2017 - 02:06 PM

Здравейте на всички ще съм много благодарна да получа съвети от вас относно проблема,който имаме.Преди седмица едни познати ми подариха кучето си,защото немогат да се грижат за него,което беше и доста очевидно,но явно не са го и възпитавали,изобщо не знам защо да го взели изобщо,но както и да е.След като взех кучето започнах да прекарвам почти цялото си време с него,за да може да свикне с мен и да видя какво ще е отношението му...в началото ми се зъбеше и не ме допускаше до себе си,но постепенно това се промени.На 3-я ден реших да поразчупя малко леда и опитах да поиграем с топка,пръчка... каквото се сетих, но никакво желание от негова страна.Реших да опитам с няколко команди като започнах със седни... тъй като и това не знаше... видях,че това върши работа... кучето слушаше и изпълняваше...до края на деня се научихме на "седни" и "долу" понеже все се катери по мен.Имам още 1 ротвайлер-женски и с него горе долу се спогаждат засега, но с кокера ми-мъжки има проблем... започват да се зъбят,лаят ... което приемам за нещо нормално,неможе всички да се харесват, но ме притеснява това,че когато започне караницата ,рота започва да се зъби и на мен,дори ми захапа ръкава на якето...а това вече ме притеснява.Някакви съвети как да реша този проблем...все пак искам да можем да се разхождаме спокойно без да съм постоянно на тръдни,че както си ходим може да му скимне нещо и да ухапе някого

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни