Dog.bg Форуми : Един малък късметлия Рино

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Един малък късметлия Рино

#1 Потребителят е офлайн   lillis Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 1408
  • Регистрация: 16-June 08
  • Location:София

Публикувано: 19 April 2017 - 10:59 PM

Този дребосък го кръстих Рино.Откупен от циганската махала.Казаха ми,че деца са вързали кучето за единия крак,пускали го надолу с главата и дърпали за забавление.Нямаше как да не го спася.Сложих го в двора при моите кучета,но той е много пъргав и се опита да бяга.С Нина Бойчева го закарахме във ветеринарна клиника "Добро Хрумване",където му бяха направени всички тестове и ПКК.Кучето е здраво,само тестът за гиардия е положителен.След лечението,Рино ще бъде кастриран.После няма къде да го прибера.Не мога и да го върна на мястото от където го взех.Търся спешно приемен или постоянен дом в София.Рино е на около две годинки.Много добър и послушен,ходи на повод,енергичен е.Тежи 8 кг и 400 г,Ако има някой който може да ми помогне и финансово за плащане в клиниката,ще бъда много благодарна.Тел.0899099737

Прикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимка

#2 Потребителят е офлайн   lillis Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 1408
  • Регистрация: 16-June 08
  • Location:София

Публикувано: 30 April 2017 - 06:55 PM

Объркала съм една цифра в телефона си и сега го пиша отново 0889099737.Рино е много добре,Ще му направят контролен тест за гиардия и ако е отрицателен,предстои ваксина и кастрация.Най-добрата новина е,че се намери приемен дом и сладура ще отиде в него следващата седмица.

#3 Потребителят е офлайн   lillis Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 1408
  • Регистрация: 16-June 08
  • Location:София

Публикувано: 13 May 2017 - 08:24 PM

Рино от около 12 дни е в приемен дом и се чувства прекрасно.Вече е здрав и има ваксина.Ще бъде кастриран.Благодаря на Константин Михайлов,че с радост се съгласи да го гледа и полага много грижи за този малък разбойник.Една част от сметката на Рино е платена. Помогнаха ми :Нина Бойчева-100 лв.Евгения-100 лв,Валентина Шахова-40 лв.Много им благодаря за навременната помощ.Остана неплатена сметка-306,88 лв.Ще се радвам ако някой от приятелите ми има желание да помогне на място в клиника "Добро Хрумване"-ул."Княз Борис I" или да ми пише.

Прикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимка
Прикачена снимкаПрикачена снимка

#4 Потребителят е офлайн   vasipan Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 83
  • Регистрация: 26-January 11
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 15 May 2017 - 06:20 PM

Ей слабост ми стана този мъник. В него виждам погледа на Чери с който тя ме плени преди години.

#5 Потребителят е офлайн   lillis Икона

  • Advanced Member
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 1408
  • Регистрация: 16-June 08
  • Location:София

Публикувано: 14 June 2018 - 06:43 PM

Нови снимки на прекрасния Рино.Неговият стопанин,го обича много.Приемният му дом стана постоянен.

Прикачена снимкаПрикачена снимкаПрикачена снимка

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни