Dog.bg Форуми : Ултразвукови медальони срещу бълхи и кърлежи

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Ултразвукови медальони срещу бълхи и кърлежи

#1 Потребителят е офлайн   wind Икона

  • Упражнението за мозъка е мисълта
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 3566
  • Регистрация: 07-April 08
  • Gender:Female
  • Location:Варна

Публикувано: 20 April 2017 - 01:39 AM

Съжалявам, ако повтарям тема, но нямам възможност да прегледам всичко.
Та.
Някой ползвал ли е ултразвукови медальони срещу бълхи и кърлежи и какво може да сподели като опит. Ефикасни ли са?

https://praktis.bg/m...hi-ultrax-89627
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка

#2 Потребителят е офлайн   german97 Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 118
  • Регистрация: 05-January 15

Публикувано: 23 April 2017 - 07:30 PM

Някой имаше такава джаджа за джак ръсела си и беше казвал, че си вършела работата. Аз също преди време оглеждах за подобни ултразвукови чудесии, но в крайна сметка си останахме на ползваните от всички каишки или препарати. Само не знам дали трябва да е закачена непрекъснато за нашийника на кучето или само когато излизате. Предпочитам в никой случай кучето да не си стои и вкъщи с нашийника. Освен,че с времето ще смачка козината значително повече от колкото би я смачкал за около 4-5 часа на ден носене, ами може и да се закачи някъде докато е само. Според производителя действието му е дълго, по-дълго от на каишките и препаратите, пък цената не е висока. От друга страна не е много разпространен, т.е. трудно ще получите достатъчно отзиви за него, които да ви подтикнат да го купите или да не го купите. Остава ви да изпробвате и да проверите дали сте доволни от резултатите му.

#3 Потребителят е офлайн   wind Икона

  • Упражнението за мозъка е мисълта
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 3566
  • Регистрация: 07-April 08
  • Gender:Female
  • Location:Варна

Публикувано: 16 May 2017 - 02:29 PM

Благодаря! Ние се грижим за много кучета, които прибираме от улицата и им търсим дом. Иска ми се да открия нещо, което да щади организмите им и все пак да отблъсква комари, бълхи, кърлежи... Не ги държим с нашийници непрекъснато, но като се стопли така или иначе слагам каишки за бълхи, кърлежи ... евентуално мога на тях да закача медальончетата. Не знам, цената е доста висока за около 25 кучета, но ако е наистина ефективно, предпочитам такъв вариант. Явно ще трябва да поръчам един два първо, за проба.
User's Signature

Качена снимкаКачена снимка

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни