Dog.bg Форуми : Проблем с болка в гърди/корем на малко куче померан

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Проблем с болка в гърди/корем на малко куче померан

#1 Потребителят е офлайн   cboris Икона

  • Newbie
  • PipPipPipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 6
  • Регистрация: 20-August 14

Публикувано: 13 July 2017 - 12:15 PM

Здравейте. Имам померан, на 3 г. Тежи 3 кг. Минлата седмица след активна разходка, в която тичаша, скачаше и т.н. се получи следния проблем - когато го вдигнах да му махна нагръдника го подхванах както всеки път за корема, под предните две лаипичкки, а кучето ми изпищя и се сви. Показа, че явно го боли доста в тази област. Маханх му каишката и по-късно вечерта отново опитах там да го хвана, при което отново показа признаци на болка. На следващата сутрин нещата се повториха и го заведох на лекар. Там му направиха всички изследвания - ехограф на пикочен мехур, коремна област, простата, бъбреци и т.н. Взеха му кръв, напраиха му и рентгенови снимка на гръден кош и гръбначен стълб. Всичко му е перфектно и в нормата, т.е. нищо му няма според лекарите и изследванията. Казаха, че не могат да определят откъде идва болката. Мина се една седмица и отново излиза, че все едно не му е минало - пак при опит да го повдигна кучето реагира, че го боли. Иначе померанчето ми е супер игриво и активно, и с нищо не показва да изпитва някаква болка - тича, скача, катери се насам-натам и т.н.
Мисля да "му дам" още няколко дни да отшуми болката и след това да отида отново на лекар.

Знам, че въпроса ми може да е не на място - но някой дали има идея какво може да е? Попадал ли е някой в подобна ситуация?

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни