Dog.bg Форуми : Американски Питбул

Към съдържанието

 
 
 

БКК Английски Бултериер - форум за породата и истинските фенове

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Американски Питбул

#1 Потребителят е офлайн   Boyfriend Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 1
  • Регистрация: 11-August 17
  • Gender:Male

Публикувано: 11 August 2017 - 09:25 AM

Здравейте съфорумци.
Преди седмица се сдобихме с прекрасен Американски питбул на 45 дни (вече на 52). Водихме веднага госпожицата на лекар, удариха и първата ваксина и ни дадоха хапче на вътрешни паразити, което трябва да и дадем на 20 август. Та въпроса ми е следния кученцето е малко плашливо и не иска много много да се храни само, когато сме си вкъщи тогава се отпуска и започва да се храни. Доста е мързелива трябва да я закачаш за да започне да си играе и само хапе. Не виждам и малко грамчета да е качила. Идеята ми е такава, че искам да отгледам едно здраво, умно и възпитано куче. Твърдо съм против агресията към хора и други животни макар, че знам, че породата е такава и искам много, много от рано занимавка за да се избегнат тези неща. Ще съм благодарен ако ме посъветвате как да подходя и как да правя нещата правилно. Още пика безразборно навсякъде, започна да ръфа кабели, мебели и всичко до, което се докопа хаха. Моля споделете опит и се извинявам ако съм объркал раздела нов съм във форума и ми е малко трудно да се оправя. Поздрави

Снимка (и)

  • Прикачена снимка
  • Прикачена снимка


#2 Потребителят е офлайн   bull-shark Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 241
  • Регистрация: 19-March 12
  • Gender:Male
  • Location:Пловдив

Публикувано: 15 August 2017 - 02:26 PM

Май нещо сте объркали форума!
User's Signature

Качена снимка

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни