Dog.bg Форуми : Непослушни кучета

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Непослушни кучета Оцени темата: -----

#1 Потребителят е офлайн   xristiyan Икона

  • Member
  • PipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 15
  • Регистрация: 25-June 17

Публикувано: 29 August 2017 - 07:18 AM

Моля ви помогнете ми кучето ми изобщо не слуша. Имам женски померан на име Бети, който е почти на 8 месеца(ще опитам да кача снимки) и тя не слуша мен и нашите. Живеем в къща с двор и лятото винаги се храним отвън и я пускаме при нас в двора да не седи сама вкъщи, но тя изобщо не слуша. Единствените причини поради които понякога слуша е когато майка ми и се скара и тя слуша и е добра най много 2 дена и другата е когато си мисли че ще и давам лакомства и е запомнила думата бисквитка и коагто и кажа бисквитка от другия крайна къщата бяга до мен и идва и се облизва с тази дума мога да я накарам да направи каквото искам, но не искам да я мамя и лъжа и накрая примерно да не и дам. Но те не слуша за доста неща: когато надуши нещо за ядене колкото и да я викаме да дойде тя надушила ли е храна няма да дойде , не винаги идва когато я викаме от двора лае по който трябва и не трябва на улицата а я е страх от кучета но от вкъщи ги лае ако минат покрай нас, когато почне да лае не винаги можем да я накраме да млъкне понеже съседите се оплакват а и тя е с писклив и силен глас, когато я галя или си играем тя многог обича да ме хапе и да ми гризе пръстите сякаш са кокалчета и не мога да я галя като хората без да ме охапе или докато си играем, и най големия и проблем е че не иска да се изхожда където трябва вкъщи. Много добре знае къде, но е много своенравна и си прави каквото иска, пикае и ака вкъщи където и падне , но най обича на двата ни килима опикава ги целите и като и се скарат нашите почва да се изхожда на нейните пелени за кучета сигурно ги знаете докато не я използва докрай, след това я сменям с нова и тя отново почва на килимите. А и освен това другия и проблем е, че е супер голяма лакомница и на разходки и в двора не спира да яде боклуци и това, което е паднало като камък грозде слива костилка...и после понякога повръща, и когато е лапнала някой боклук не дава да и го вземем от устата почва да ства агресивна хапе и ръмжи, незнам как да и помогна но ми се струва че ще порасне и ще си остане невъзпитана. Моля ви кажете как да и помогна, защото нашите казаха, че ако не я науча поне да зимата къде да се изхожда ще я подарят на някой а аз не искам , но не знам как да я науча, чел съм в много сайтове идей и съм ги пробвал и тя знае къде трябва да се изхожда вкъщи, но сякаш нарочно не ходи там. ПОМОГНЕТЕ!

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни