Dog.bg Форуми : Търси се нов човек за английския сетер Ърни

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Търси се нов човек за английския сетер Ърни

#1 Потребителят е офлайн   mi6ka-na-kai6ka Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 2
  • Регистрация: 29-August 17

Публикувано: 29 August 2017 - 09:37 PM

Здравейте,
Ърни (Джордж Ърнест I-ви Спасен) е куче, изглежда досушт като английски сетер, но без да имам претенции да е чистокръвен. Ърни е на около година и половина, малко див, много обичлив и...изоставен. Срещнахме го при едно забутано крайпътно заведение до малък град. Едни хора дошли с него и си тръгнали без него. Сервитьорката го наричаше бялото куче. Имаше още три, просеха храна, изглеждаха окаяно, хората наоколо не са много жалостиви. Вечерта се върнахме за бялото куче, моя близка реши да го прибере. На другия ден останалите кучета ги нямаше, за малко се завъртя най-голямото (тип питбул), което изглеждаше отровено. Сервитьорката каза, че клиентите се оплаквали от кучетата, „а вие бялото прибрахте ли го?” Моята близка го прибра. Тя обаче не смогва на темпото му, гледа го на двора, вързан, няма възможност да му прави дълги разходки. Като цяло, не може да му угоди добре. Даде го в планината на някакъв ловец, всичко беше чудесно, но го върнаха. Сега Ърни кашля леко, местния ветеринар го лекува, но тук нещата се случват по „селски” порядки. Нямам възможност да прибера Ърни, колкото и да искам и да съм го мислила, очаквам второ дете, а котаракът ми още живее в стрес от първото, не мога да му причиня и сетер :( Не съм сигурна и че на този етап ще мога да удовлетворя нуждите му.
И така, Ърни, мъжки английски сетер, на видима възраст около година и половина, некастриран, обезпаразитен, лекуващ се от „кашлица„ си търси хора, които да го гледат с любов и вниманието, което аз не мога да му дам на този етап. Съжалявам за описанието „лекува се от кашлица”, но реално не знам повече. Не знам какъв антибиотик му дават, не знам с какво е вътрешно обезпаразитен, не знам с какво е външно обезпаразитен, не знам дали е ваксиниран по схема, не знам дали е бил чипиран.
Много ми се иска Ърни да намери правилните за него хора! Ще се радвам на идеи да му помогнем в това начинание, ако тук не се намери някой.

#2 Потребителят е офлайн   dmm Икона

  • Rott Group
  • Икона
  • Група: Без дом
  • Мнения: 4360
  • Регистрация: 02-June 07
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 30 August 2017 - 09:42 PM

Пуснете обяви и по групите във Фейсбук. Приложете и негови снимки. Дано го види точния човек.
User's Signature

Не са ме е хапали кучета, ... само хора! - М. Монро

#3 Потребителят е офлайн   mi6ka-na-kai6ka Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 2
  • Регистрация: 29-August 17

Публикувано: 31 August 2017 - 11:38 AM

Намерен е нов човек за Ърни. Може модераторите да изтрият темата.

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни