Dog.bg Форуми : Тумор в синосите! Помощ!

Към съдържанието

 
 
 

Свернуть Прикрепени тагове

Не са намерени подобни тагове
Страница 1 от 1
  • Икона
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

Тумор в синосите! Помощ!

#1 Потребителят е офлайн   xols Икона

  • Група: Потребители
  • Мнения: 2
  • Регистрация: 26-November 17

Публикувано: 26 November 2017 - 06:58 PM

Моля ви за съвет защотото се намирам в патова ситуация! На кучето ми Американски стаф преди 10 -на дена му потече кръв от носът. Още вечерта се грабнах и е заведох милата във Варна , понеже съм от Бургас а тук нямаме денонощен ветеринар. Там и биха кръвоспиращи и на сутринта се прибрахме в Бургас пуснах и всички кръвни изследвания , който бяха в норма . След няколко дена отново прокървя. Записах си час във Варна в ОВК клиниката . Направиха и изследвания и излезе наличие на тумор в десен синус , тръгнало е да пробива и лявата част. Казаха ми ,че не подлежи на опрерация нито на химиотерапия понеже е много голям и ми казаха ,че не и остава много ,можеби месец! В момента кученцето се храни и е жизнено, а аз незнам какво да направя и къде повече да отида за да и помогна ако има начин .... Давам и калций витамини и кръвоспиращи но до там ... Моляви някой ако е имал същият проблем да ме посъветва какво да правя. Седя и незнам какво да сторя а времето минава и това ми тежи страшно много ...

#2 Потребителят е офлайн   NeLy Икона

  • Advanced Member
  • PipPipPip
  • Група: Потребители
  • Мнения: 144
  • Регистрация: 17-May 08
  • Gender:Female
  • Location:София

Публикувано: 27 November 2017 - 01:55 PM

Здравейте, не искам да правя реклама, но се свържете с др. Дюлгерски от София. Той практикува хомеопатия.
Излекува тумор на кучето ми за две седмици буквално. Е, беше на брадичката, не в носа, но въпреки това.
Тел. 0888 26 88 82
0878 26 88 80
д-р Дюлгерски

Страница 1 от 1
  • Не можеш да публикуваш нова тема
  • Не можеш да отговаряш в тази тема

1 потребители четат тази тема
0 потребители, 1 гости, 0 анонимни